Sayfa 47/193 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 369 - 376 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bugün mepet,kardemir,bantas ve avgyo dan 3 işlem gününde aldığımı bugün geri verdiğim gibi 1.600 tl gibi de içeri girdim.EKGYO yu, KAREL vs hisselerimi saymıyorum bile..En büyük vurgunu da galipten yedim. Allahtan bir kısmını dün satmıştım yoksa zarar 5.000 i geçecekti. Bu şerefli ile uğraşılmaz onu birkez daha anladım. Birde bedava peynir anca kapanda olur derler.. Tavan yapar deyip atlamamak lazımmış özellikle şereflinin hisselerine..ytd
    Yarın ,Tavan yapmayacağı ne malum ?
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mert yurt Yazıyı Oku
    Yarın ,Tavan yapmayacağı ne malum ?
    %6-7 bana yeter...çeker giderim .. Benim zararım az, Rabbim uzun zaman öncesinden pozisyon alanlara yardım etsin

3. Bu serefsiz hissede temerrut islemi varmis , ne demek bilen varmi ? Hisse o yuzdenmi cakildi dun ? dun kredili alismi yapmislar hissede ? aq hisselerinde bizimde sansimiz aciga satis yerine aciga alanlarimi tokatladi pislik herif ? ytd

4.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Bu serefsiz hissede temerrut islemi varmis , ne demek bilen varmi ? Hisse o yuzdenmi cakildi dun ? dun kredili alismi yapmislar hissede ? aq hisselerinde bizimde sansimiz aciga satis yerine aciga alanlarimi tokatladi pislik herif ? ytd
    kutup ayısı peşimi hiç bırakmıyor....
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

5. Kolların birini kestik:vk::vk: tez zamanda bok çukurlarında can verirsin inşallah şerefli patron:rtfm:

6. Adam buranın sahibi benim ben ne dersem o olur diyor yani

7. Karar çıktı Öztürk gitti Tutuklama Kararı

Kaynak: http://www.memursite.com/2018/11/kar...tro-vangd.html
    Son düzenleme : borsacidayi; 26-11-2018 saat: 09:46.

8.  Alıntı Originally Posted by borsacidayi Yazıyı Oku
    Karar çıktı Öztürk gitti Tutuklama Kararı

Kaynak: http://www.memursite.com/2018/11/kar...tro-vangd.html
    Rabbim bi şekilde karşılığını verir elbet, sonunda dualarımız kabul oldu. İsterse sıfırlansın nasılsa şirkete el konulur, kayyum atanır. Gürcistandaki şirketlerine el koyar ve iadesini isterler. Kayyum bile bundan daha doğru yönetir şirketi..En azından çalıpçırpma kalkar ve gerçek değerine ulaşır..

Sayfa 47/193 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •