Sayfa 153/193 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Aldın mı tekrar yoksa daha aşağıları mı bekliyorsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    almadim ustad metroda alsatla oyalaniyorum simdilik....avgyo daha kelepir alimlara gebe...adam asil 2 yil onceki operasyonda mallanmis ky.nin pesinde onlari biktirip sattirabilirse ancak baski kalkar yoksa kimseye para kazandirma gibi bir emeli olamaz...gecen yil metrodaki ky. biktirma sureci aynen bu aylarda benzer senaryolarla baslamis suruyordu...avgyo bana gore bu biktirma gel gitleri ile yazi gorecek fakat 20 son bahari muthis olabilir...bakacaz artik takipteyim sadece...birikmis sermayeyede pek guvenmemek gerek cunku metrodada birikmis sermaye cok fazlaydi otel alimina harcayarak eritti...yani bir yolunu bulup sermayeyi eritebiliyor malum hayal gucude hikayeside cok. batumdaki otelin iki katini satin alir olur biter sag cep sol cep misali...galipcim belirsizlik ve hayal gucunden beslenir...galipcimin kagidinda ky. gibi degil galipcim gibi dudunmek gerek, ky. ne bekliyorsa tersi olur...hepimiz yukselis beklerken bir yere kadar ite kalka gitti ve malum haberi patlatti...herkes öldük birtik lanet olsun dedigi an hisseye takibim, ky. henuz bikmis degil hala umutlu...2 ay once galip 1.27/1.10 arasi hisse satisi yaparken ky. daha panik ve karamsardi ve ben o gunlerde girdim gonul rahatligiyla...o tip gunler lazim girmem icin, dedigim gibi forumlarda ky. hala umitli...malini satmiyor hatta yeni alimlar mevcut...beklemedeyim...yaza nakitle giren son baharda %50/%100 arasi kaari cebe katar bistte...ben kalan 6 ayimizda al satciyim siradisi makul rakam olusuncaya dek...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Kapa haber düştü yine

3. evet basvuru oldu; galipcimde sosyal mecrada yuzunu gosterdi...artik surec basladi...simdi spkda sira..bedelli onay gorurse rucan alip yeni ye katilacagim...red gorurse daha once belirttidigim gibi surec uzar galip proje bulup gelip spk ya yolu yontemi degisir bakalim takibe devam...herzaman soyledigim gibi her yigit kendi gorusunu yazsin ona buna catmasin ve benim yazima kendi gorusuyle mualefet etsin ki geliselim. gorussuz yazi boş tencere misali...

malda olan zaten beklemeli ben beklerdim. ama benim gibi kelepir dusunen yada en azindan ben. sermaye arttirima kadar eski hisse kelepirden alim sansi vermese bile galip rucani cok dusurecegi icin ruchan alip 1tlden yeni hisse alirim olur biter...dusunene yol yöntem cok...ben bu avgyo yu 1tllden maliyetli almam artik...ys eski gelecek 1yada altina...eski gelmesse yeniyi alirim 15gunluk surecte...diger secenek ise ruchanin pahali olmasi bu galip icin dusuk ihtimal ama o vakit alamam malda olanlarin mutluluguna sevinirim. daha ne diim.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Çalının arkası en güvenli yer söz gümüşse sükût altındır...

Alıntı Originally Posted by ugurozgur09 Yazıyı Oku
    Çalının arkası en güvenli yer söz gümüşse sükût altındır...
    Özellikle sığ hisselerde tahta yapıcıların burasını takip edip okuduğu bir gerçektir.Hatta buradan yatırımcıları da yönlendirdikleri çok görülür.Ketum olmakta fayda var.İnsan kendini bilerek ele verir mi? Olmaz diyenler elindeki lot miktarını, alım satım yerlerini ifşa etsinler bakalım neler oluyor.

6. kap da bedelli ile yanlış anlamadıysam gelen para ile yeni yatırımlar yapılacakmış tam da okuyamadım ama....

ytd...

7. Bedelli onaylanırsa bu hesaplama doğru mu?
    1,40 da iken bedelli olursa
    10bin lot varsa elimizde dedim
    1 TL Rüçhan Hakkı ile %100 bedelli dedim

Sonuç olarak 10 bin lira yatirmam gerekiyor
    Ve fiyat 1,20 ye düşüyor
    Elimde de 20 bin lot oluyor

Yani 1,20 lik kağıdı 1 liradan almış olucam , doğru mu hesap

Birde bedelliye girmezsem
    O Rüçhan haklarını başkasına mi satmış olucam ve elime nakit mi geçecek (10 bin lot için 10 bin lira nakit )

Hesaplama yapılan site : https://temettu.hesaplama.net

8.  Alıntı Originally Posted by Kakashi1903 Yazıyı Oku
    Bedelli onaylanırsa bu hesaplama doğru mu?
    1,40 da iken bedelli olursa
    10bin lot varsa elimizde dedim
    1 TL Rüçhan Hakkı ile %100 bedelli dedim

Sonuç olarak 10 bin lira yatirmam gerekiyor
    Ve fiyat 1,20 ye düşüyor
    Elimde de 20 bin lot oluyor

Yani 1,20 lik kağıdı 1 liradan almış olucam , doğru mu hesap

Birde bedelliye girmezsem
    O Rüçhan haklarını başkasına mi satmış olucam ve elime nakit mi geçecek (10 bin lot için 10 bin lira nakit )

Hesaplama yapılan site : https://temettu.hesaplama.net
    farketmez eskinin fiyatıyla yeninin fiyatı birleşip ortalaması alındığı için...tabiki birleşme öncesi yani bölünmenin son günü fiyatlar baz alınıyor bu ortalama hesabı için...zamanı gelirse ayrıntılı açıklarız...

Sayfa 153/193 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •