Sayfa 122/193 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 969 - 976 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. yabancı oranı

çok iyi bir bilanço geldi. sürekli yazdım ve yazmaya da devam edeceğim. yabancı takası %10 üzerine çıktıktan sonra hisse çok hızlı yükselecek ve yabancı oranı %30 lara kadar çıkacak. ardından hisse satış görmezse veya küçük yatırımcıya satamazsa yabancı oranı %50 üzerine çıkacak. nereye kadar yükselir, sadece galip bilir. yabancı oranı şeklinde gördüğümüz oranlar da gürcistan hesapları. .... çok güzel silkeliyorlar bence hisseler toplandı artık. önümüzdeki hafta yabancı oranı %10 üzerine atar ve çok hareketli seanslar bizi bekler.

3. Biraz önce takas dağılımına baktım.
    City : 5,74
    deu :3.00

ytd....

4. teb kimin adına alıyor satıyor soru işareti ?...

ytd...

5. yatırım fin : 0.45
    fin : 2,54

ytd...

6. ...SaygılaR...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Mutlu bir hafta dilegiyle kisa vadeli eksi artı oluşum ihtimalleri...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. galipcim şişirilmiş aktif kademe düzenini yavas yavas birakiyor ! hareket artıp baskılanma azalacagina isaret eder...

Sayfa 122/193 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •