Sayfa 182/193 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hisse 1 ocaktan itibaren alt pazarda işlem görmeye başladı. Alt pazardaki hisseler de brüt takas uygulaması geçerlidir. Bir yerde aramanıza gerek yok. Hangi pazarda bakın yeterli

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çok sessiz buralar kalmadı mı kimse? Umarım hareketin devamı gelir

3. Çalı arkası formasyonu olsa gerek...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Bu da mı gol değil be ?

5. Karakter sahibi abimiz kuşlu sitelerde milyonluk futbol takımlarına prim sözü vereceğine, keşke şirketine yatırım yapan insanlara güven verse. Hata bizde adam tescilli mahkeme tarafından

6. Hisse toplanmış ilk 5 aracı kurumda hissenın 42 milyon lotu bulunmakta diğerleri 30 milyon...bir operaasyon olacak aşağımı yukarımı bilinmez...hisseyi alt pazara neye göre aldılar orasıda mechul...bedelsiz başvurusu neredeyse 2 ay oldu spk dan bir onay cıkmadı. ya malı buralardan yedırecek yadada toplamaya devm edecek..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. Buralardan yedirecek olsa neden toplasin ki 4 lerden malı. Daha hikayesi var. Otel projesi var bedelsiz hareketi var. Birde gyo lar uçtu bu hala primsiz. Bence yukarı. Bu hissenin tek kötü yanı galip.
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Hisse toplanmış ilk 5 aracı kurumda hissenın 42 milyon lotu bulunmakta diğerleri 30 milyon...bir operaasyon olacak aşağımı yukarımı bilinmez...hisseyi alt pazara neye göre aldılar orasıda mechul...bedelsiz başvurusu neredeyse 2 ay oldu spk dan bir onay cıkmadı. ya malı buralardan yedırecek yadada toplamaya devm edecek..

8.  Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    Buralardan yedirecek olsa neden toplasin ki 4 lerden malı. Daha hikayesi var. Otel projesi var bedelsiz hareketi var. Birde gyo lar uçtu bu hala primsiz. Bence yukarı. Bu hissenin tek kötü yanı galip.

Ben öyle yazayımda anlayan anlar....Bu galip işi belli olmaz...ancak agırlık lı görüşüm sizinki gibi

Sayfa 182/193 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •