Sayfa 73/193 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 577 - 584 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    hayir ustad lot adedi ayni sadece lotun fiyat degeri farklilasiyor; tabi bu gunun verisi iki gun oncenin takasi ! yani ayın 16 ve 13 ü ayni adetmis lot fakat fiyat assagi gittiginden tl degeri azalmis... yabancida 3.150milyon adet mevcut ayin 16 sında...

bu arada yatirim finans batuma mi aliyo ki ;) yabanci oranimiz articak gibi...

bu gün avgyo ya 20bin tl gibi cüzzi bir para giirisi varken; metroya 200bin civari para girisi olmuş mtyo danda 200bin kusur para cikmis yani bu gün metro isini metro yatirim tahtasiyla görüp avgyo yu azat etmis :) yarin ne olur bilinmez 1.04lere kadar geri cekilmeyi dogal buluyorum fakat bu gün mumteknik analizi yeni bir dipten donen boga sinyali uretti; tabi teyide muhtac...bundan önceki boga sinyali tuzak cikti bakalim bu sinyal teyit gorecek mi...Galipgillerin elinde toplamda 3milyon hisse kaldi belki onuda satacaklar son bir kirmizu mum la ya da onlar kalip yeni bir yukselis trendi icin sinyal teyit olacak...galip teknigi grafigi sever bazen avlasada doner dolasir grafigi cizer ve teknige uydurur...

Galip in zeki bir adam olduğu belli ustat. Onu kabul etmek lazım önce. Adamda şark kurnazlığı var. Güzel açıklamalar yaptınız tşk.lr. Sizin kadar tecrübeli değiliz ama aklıma yatmayan tek şey şu. HAO oranı yüksek olan bir hissenin operasyoncusu (galip veya her kimse) elindeki mali elden çıkaracağını sanmıyorum. Bir yerden azalır bir yer artar. Sonuçta kimin kaçtan ne kadar aldığı belli. Sadece kapı numarası farklı olur. Özetle 3 milyon hisse kaldığına ben inanmam.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

2.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    Galip in zeki bir adam olduğu belli ustat. Onu kabul etmek lazım önce. Adamda şark kurnazlığı var. Güzel açıklamalar yaptınız tşk.lr. Sizin kadar tecrübeli değiliz ama aklıma yatmayan tek şey şu. HAO oranı yüksek olan bir hissenin operasyoncusu (galip veya her kimse) elindeki mali elden çıkaracağını sanmıyorum. Bir yerden azalır bir yer artar. Sonuçta kimin kaçtan ne kadar aldığı belli. Sadece kapı numarası farklı olur. Özetle 3 milyon hisse kaldığına ben inanmam.
    realitede 3 milyon kaldi ya zaten kimse inanmiyor...sadece kagit ustunden bahsediyoruz...blok satislar belirli saatlerde belirli kulucka hesaplara yollandi...galibin mal bosalttigi felan yok zaten...sadece algi olusturarak operasyon oncesi ky. psikolojisiyle oynuyor ki spekulatorun bunu yapmasi normal...şuan galip in kontrolunde %51 den assagi kaat oldugunu sanmam...yeri zamani gelince bu kagitlar galibin istedigi kurumlara gider aynı spota giden sinek misali...ky. icin zor olan o gunleri beklemek...kolay para yok %50 civari kazanc bekleyen 3 ayi goze almali eger musbet rakamdan girmisse...herkesin panik yaptigi anda sakin herkesin gevsedi gi ortamda panik olup korkmak lazim bu alemde...örnegin 2tl lerden metro ya dalanin alnindan opmek lazim :) isterse 5tlye gotursun benim micim yemez...galibin kagitlarina 80/1.20 arasi girilir...özellikle 1.5 üzeri girisler 2/3 yillik bekleyise neden olabilir...ha 90dan girmis biri 2ye kadar kaarı tasımak ister dener o ayri...1.5 ustunde galip kagidina gireceme bist 30 daki 100tl lik kagida girerim daha iyi :) vesselam beklemesini bilene buralar makul kademeli toplanir 1.2/80krs arasi....
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Aceba bu yazdıklarımızı galip veya adamları okuyor mudur ustat:kahkah:
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

Çok teşekkürler sayın illim

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4 saatlik tekniğe bakıldığında yukarı çıkış teğit eden Indikatorler ve formasyonu gözlemledim.
    1.25 1.26 bölgesi gecikirse 1.45 e kadar alır gider.
    Tabi sadece bir öngörü bu.
    Bakalım perşembe cuma ne halt edecek.
    Ağaya sevgilerimle

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bugün ve yarın 1.16 -1.17 üstü kapanışlar olmadığı sürece baskı devam edecektir...

7. dolar da yükselmek istiyor, borsa da. e nasıl olacak bu iş?

8.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    dolar da yükselmek istiyor, borsa da. e nasıl olacak bu iş?
    çünkü dolar yükseldikçe endeks dolar bazında ucuzluyor...

Sayfa 73/193 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •