Sayfa 74/193 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 585 - 592 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kırılıma az kaldı assagi yada yukari...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. aynen öyle. şu kırılmaların da hangi yöne olduğunu önceden bilen bir şey bulsak ne iyi olurdu. benim indikatörler bana aşağı doğru iniş bitmedi 1,10 a kadar tekrar inmeli diyor. bakalım ne olacak?
    not:ytd
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

3.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    aynen öyle. şu kırılmaların da hangi yöne olduğunu önceden bilen bir şey bulsak ne iyi olurdu. benim indikatörler bana aşağı doğru iniş bitmedi 1,10 a kadar tekrar inmeli diyor. bakalım ne olacak?
    not:ytd
    bunu bilemicemiz icin hem malda hem nakitte olmayi sistematik olarak uygulamak gerek...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bunu bilemicemiz icin hem malda hem nakitte olmayi sistematik olarak uygulamak gerek...
    ben üzerinde çalışıyorum üstat. bu arada bir önceki yazıyı yazarken indirmişler 1,13 e
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

Ben şahsen bu gün yada yarın ilk sean sert bir yükseliş bekliyorum.
    Al satcılar kalmasın deyu :)

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar bu düşüşün bir sebebi varmı? Niye düştü bakadar
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

7. 2 sebebi olabilir ancak. Ya keriz silkeleme, ya da keriz mallandirma.

8. 1,15 den biraz aldım bakalım.1.12 destek gözüküyor.buralarda durmaz bu.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

Sayfa 74/193 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •