Sayfa 147/193 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Diyecek başka söz yok

Hikaye

Korkmayın.

Bence bu bedelliden bir şey çıkmaz.

Spk'nın buna evet diyeceğine ihtimal vermiyorum..

Dön önce kendi kaynaklarını kullan derler adama....
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir.

3. Bedelli onaylanıp onaylanmadigi ne zaman belli olur acaba bilgisi olan var mı

4.  Alıntı Originally Posted by Kakashi1903 Yazıyı Oku
    Bedelli onaylanıp onaylanmadigi ne zaman belli olur acaba bilgisi olan var mı
    ilk önce basvuru yapmasi lazim. sirketlerin elinin hizi ve niyetine gore degisiyor. ama basvuru ve onay yada red ya da galipcimin lugata kattigi iptal sureci cogunlukla 1.5/3 aylik bir sureci iceriyor. ilk once bi basvuru yapsin bakalim niyeti ne, bedellinin niyet icerigi hala muallak bir alım yada proje yada bisey yumurtlamassa spk dur da diyebilir. galipcim de senaryo bitmiyo malesef bu nedenle cok yönlü ve analitik dusunmek kararları guncellemek gerek zaman zaman. galipcimin kagitlarinda tek yön hedefe yada senaryo olasiliga kilitlenilmiş ise spota tutulmuş tavşan misali bakakalındıgı cok oluyor.
    Son düzenleme : illim; 12-12-2019 saat: 07:53.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ah be dostlar...ben düşmesini neden isteyeyim öyle yorumlar yazılmış keşke benim dememle tahta inse çıksa...malesef işin matematiği bu..ama ilerisi güzel olacak diye umuyorum sakin olmakta fayda var...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ah be dostlar...ben düşmesini neden isteyeyim öyle yorumlar yazılmış keşke benim dememle tahta inse çıksa...malesef işin matematiği bu..ama ilerisi güzel olacak diye umuyorum sakin olmakta fayda var...
    tht bir miktar stabile bağlamadan almak yada satmak pişman edebilir de. panik günlerde biraz sabır şart. bakalım galipçim günü nasıl sonlandıracak...şuan panik satışları karşılıyor gibi ama bir miktar kalender ky. de alım yapıyor olabilir. normalde devre keserdi...

Dün rakamlar veriyorsun 1.20 diye , baktın açılış istediğin gibi olmadı çark mı ettin?
    Neyse sana bulasmicam
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ah be dostlar...ben düşmesini neden isteyeyim öyle yorumlar yazılmış keşke benim dememle tahta inse çıksa...malesef işin matematiği bu..ama ilerisi güzel olacak diye umuyorum sakin olmakta fayda var...
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. kardeşim kafkaf gerçek bir ibibiksin ne içiyon ne yiyon lafı nereden nasıl anlıyon bilemdim...tabanı 1.31 bu gün nasıl 1.2xler olsun...trollemiyi bırak sen kendi fikrini yaz yokmu senin aklın ona buna sataşmakla harcıyon enerjini

Sayfa 147/193 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •