Sayfa 77/193 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 609 - 616 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    1.14 den ben de girdim tahtaya , bi miktar biriktireyim diyorum, epeyden beri galip beyin kagitlarina bulasmamistim ; bol kazanclar..
    ytd
    1.24 ve 1.27 yaktigi zaman ve dahi ustunde kapanislara baslarsa kagit raya giriyor demektir..
    su an tum gostergeler sat veriyor..:) ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. ben bu düşünün arkasında başka sebepler olduğunu düşünüyorum.şirketten gelecek olumsuz bir haber olabilir...bedelli vs gibi.bekleyip görelim.umarım böyle bir işe kalkışmaz şirket

Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    ben bu düşünün arkasında başka sebepler olduğunu düşünüyorum.şirketten gelecek olumsuz bir haber olabilir...bedelli vs gibi.bekleyip görelim.umarım böyle bir işe kalkışmaz şirket
    bedelli yapacak kagit dusmez, en az yuzde 50 yukari gider..
    galip beyin tahtalarinda dusme icin sebep aranmaz, mepet 12.50 idi bi aralar..:)

4.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Seninki fikir değil!
    Sen düpedüz karalama yapmışsın.
    Altınada tecrübesiz diyerek imzalamışsın.
    Şimdi git hangi çöplükte ötersen öt.
    Lâkin buraya gelip yok şu köyde şöyle dediler diyerek algı yaratma.
    Algı yaratırsan yanlış yaparsın.
    Öyle yada böyle birileri bu hisse senedini alır.
    Ama kimse kimsenin aklını test etmeye kalkmasın.
    Bedeli ağır olur..
    Nu yerin birde altı var hatırlatırım.

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen yazdıklarımdan hiç bir şey anlamamissin. Kimseye de tecrübesiz dediğim filan yok yanlış anlamışsın.istedigim yerde oterim sana hesap verecek de değilim. Algı oolusturdugumu zannediyorsan yaniliyorsun. Bildiklerimi ve fikrimi ustatla paylaşıyorum. Sanane kardeşim. Ben ustadin yazdıklarına cevap veriyorum o cevap vermiyor sen araya katiliyorsun. Yazdıklarımdan rahatsız olduysa illim abi beni uyarirdi zaten. özelden yazardi senin gibi ortaya yazıp saygısızlık yapmazdi. Sen aradan cik kardesim. Hem sen kim oluyorsun da bana başka çöplükte öt diyorsun. İstediğim yerdeoterim sanane. Bu yerin altı da varmış bu ne tehdit mi ediyorsun beni.Ne demek istiyorsun şöyle. Haddini bil. Edebini bozma. Araya da girme.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    galip beyin tahtalarinda dusme icin sebep aranmaz, mepet 12.50 idi bi aralar..:)
    bedelli yapacak kağıt düşer .nasıl düşer.aynı bu hissede olduğu gibi.80 krş lardan alır patron 1.5 lara çıkarırken satar malı ky ya...bu dediğim bir günde olacak bişey değil.hisse ocak ayında 80 kuruştu...1.45 gösterildi...ha bu fiyattan bedelli yapsa ne olur dersen hiç birşey olmaz...bedelli sürecinin bitmesini bekleriz o akadar.sadece zaman kaybı yani.umarım böyle bir üçkağıt içine girmezlerde bizde fazladan zaman kaybetmemiş oluruz.

Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    ben bu düşünün arkasında başka sebepler olduğunu düşünüyorum.şirketten gelecek olumsuz bir haber olabilir...bedelli vs gibi.bekleyip görelim.umarım böyle bir işe kalkışmaz şirket

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Daha öncede söyledim
    Metro 2 tl civarında dolaşıkca korkulacak bir durum yok bana göre.
    Ve hatta yine Bana göre iştiraklerinden birine guzel haber gelecek
    Metro yu galip ağa tavan tavan götürme peşinde değilse ben borsayı bırakırım.
    Ve bu şirket avgyo olabilir.
    Önce metroda at koşturacak.
    Insanlar neden biz bu kadar az yükseltiyoruz dediği anda Metro yu uçuruma bırakıp avgyo da at koşturacak.
    Ama 14 15 tl gibi rakamlar çok uçuk olurdu.
    Olmaz demiyorum lakin kimse oraları beklemez.
    Ordada galip avlarını yakalar o ayrı tabi.
    Bu hafta ekmek çıkmadı bize ya nasip

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 77/193 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •