Sayfa 104/193 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 825 - 832 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Adam sinirlendi ve kontroldan çıktı..Aylardır ısrarla milleti alıma yönlendiriyor.Bunun bir nedeni olmalı..Ayrıca benim düşünceme göre , çok kişiye malı aldırdınız diyelim.Sonra da Galip, hadi bu arkadaşlara para kazandırayım deyip yukarılardan hisseleri geri alayım mı diyecek..Ben inanmıyorum ve bu benim görüşüm.
    Ayrıca herkes, katılmasa da başkalarının görüşlerine saygı duymalı.Yatırımcı da kararlarını kendi aklıyla vermelidir.

2. kuyruk acin nedir bilemedim...avgyo ya ilgin var belli; belki de malin bile var kimse yorum yapmasin bilgi paylasmasin ky. dussun azalsin boylece galip belki hareket eder diyede ufak dusunuyor olabilirsin...tahtada ne veri paylasimin var ne bir analitik gorus...neymis galip istedigi olur muş...bu dedigin cumleyi 5 yasindaki cocuk bile diyor zaten...

sen tahtada malin yok iken; ustelik galip daha coooook bekletecek diyor iken bu tahtadaki yazma amacini bir aciklarsan samimiyetini cozebiliriz belki...hani millete isaret ettigin gibi baska firsatlari degerlendirmek yerine burda ki illim nikine yorum yazip enerji harcamak icin mantikli sebebin ne olabilir bir aciklasan...

gorus paylasmak aksi goruste olsa olabilir elbet...lakin durup dururken satasmak farkli bir niyete isaret eder...sen duz bir sekilde avgyo icin gorus belirttinde yok mu dendi...bide madur edebiyati yapmissin goruse saygi felan :) buyur kimseye satasmadan yap analizini goren okuyan degerlendirmek isteyen ilgilenen okur.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. spekülatörün adamları

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    kuyruk acin nedir bilemedim...avgyo ya ilgin var belli; belki de malin bile var kimse yorum yapmasin bilgi paylasmasin ky. dussun azalsin boylece galip belki hareket eder diyede ufak dusunuyor olabilirsin...tahtada ne veri paylasimin var ne bir analitik gorus...neymis galip istedigi olur muş...bu dedigin cumleyi 5 yasindaki cocuk bile diyor zaten...

sen tahtada malin yok iken; ustelik galip daha coooook bekletecek diyor iken bu tahtadaki yazma amacini bir aciklarsan samimiyetini cozebiliriz belki...hani millete isaret ettigin gibi baska firsatlari degerlendirmek yerine burda ki illim nikine yorum yazip enerji harcamak icin mantikli sebebin ne olabilir bir aciklasan...

gorus paylasmak aksi goruste olsa olabilir elbet...lakin durup dururken satasmak farkli bir niyete isaret eder...sen duz bir sekilde avgyo icin gorus belirttinde yok mu dendi...bide madur edebiyati yapmissin goruse saygi felan :) buyur kimseye satasmadan yap analizini goren okuyan degerlendirmek isteyen ilgilenen okur.
    bence bu arkadaş ( tuncay 59 9 spekülatörün adamı ; diğer fırsatları kaçırmayın burada beklemeyin diye psikolojik baskı yaratmaya çalışıyor. spekülatörün adamlarına sesleniyorum: biraz yukarı yapıp sonra aşağı silkelersen hepsini toplarsın bu fiyatlardan toplamak için basit oyunlara gerek yok. zaten hissede 3-5 küçük yatırımcı kaldı onların da satacağı yok .. :)

4. ilim iyidir. spek filanda değidir.... isteyen görüşünü yazsın. YTD.:ok:

5.  Alıntı Originally Posted by kuzgun Yazıyı Oku
    ilim iyidir. spek filanda değidir.... isteyen görüşünü yazsın. YTD.:ok:
    ilim e değil tuncay 59 a spekülatörün adamı gibi davranıyor diyorum

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    ilim e değil tuncay 59 a spekülatörün adamı gibi davranıyor diyorum
    :bravo::rules:

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 104/193 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •