Sayfa 110/193 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 873 - 880 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Adam Mepet ve Avtur u tavana yapıştırmış, bizim ölmüş eşek arkalarından bakıyor..Tabii ki adam yakalamış bir çok kişiyi kaçmalarına izin verir mi? Zamanla da toplaya toplaya gidecektir ama bu ne zaman ve nasıl olur ancak Galip bilir...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    acik islemle kademeleri alt ust doldurup gercek diger hesaplara toplar yada satar...robot islemler zaten...cok kafaya takma ustad galibin bir suredir yan islemleri yaptigi araci a1
    sağolun sayınüstadım...nasip diyelim, y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by ali ak Yazıyı Oku
    Atlas menkul değerlerde çok iyi kar geldide ne oldu..sn illim tepki yok
    ustad atlas operasyon gecireli daha 1 yil olmadi...tabi galibin plani ne bilinmez mepet zarar yazip goturuluyor...belkide ky. bosaltma taktigidir...yasayip gorecez vesselam...avtur ve avgyo 6 ya giderken metro 1.5 u mepette 3 u gecememisti...belkide simdi de metro mepet gidecek...lakin o donemdeki grup hisselerinin tavsani avgyo avtur 6 ya giderken digerleri de %100e yakin ivmelenmisti; yani demem o ki metro mepet tavsan olacaksa dahi avgyo avtur 2leri gormesi normal olur ama eski zirveler bana gorede zor gibi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. acaba bunun bilanco 11kasim mi son bu gun aciklamadigina gore bilemedim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by bunt Yazıyı Oku
    11.11.2019 KO N N AVGYO AVRASYA GMYO
    11.11.2019 K N N AVGYO AVRASYA GMYO
    AVGYO hem konsolide hem de konsolide olmayan finansal tablolarını 11 Kasımda gönderecek.
    11 Kasımda yanlış oldu.
    11 Kasıma kadar gönderecek.

8.  Alıntı Originally Posted by bunt Yazıyı Oku
    11 Kasımda yanlış oldu.
    11 Kasıma kadar gönderecek.
    ben bu gun son biliyordum yaniliyormusum tskler...iyi tarafindan bakalim 11ine kadar bir hafta bilancoyu spekule etme ihtimali var en azindan...tabi avtur mepet gitmeye devam ederse; bunu da %3/5 goturmek zorunda kalacaktir...

Sayfa 110/193 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •