Sayfa 143/193 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. selamlar üstadlar. avgyo da şuan payım olmadığı için forumuna yazmak bana pek etik gelmiyor bu nedenle kimseyi etkilememek amaçlı uzaktan takip ediyorum.

fakat kısa 15dklık ve satlik görüntü eksi artı olasılıkları ile şu şekilde gibi...

herkesin gönlüne göre kazançlar diliyorum düzeltme yaparsa aranıza katılmayı düşünüyorum yapmassa eğer kazancınız mutlu eder selamlar. sıradışı bir durum olursa bilgi babında paylaşmaya çalışacağım şuan için yabancı batum payı yönünü bir miktar aşağı çevirmiş gibi %11.7 lerde henüz tahtaya galipçim yada kurumları ugramamış görünüyor. takaslara gelecek olursak görünürde çok bir şey yok iki gündür. önceki gün alan dün geri aldığına vermiş görünüyor. bir düzeltme yapsa daha umut verici olacak benim için ama şuandada diğer grup kağıtları olumlu devam ettiği için hala umut var gibi

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    selamlar üstadlar. avgyo da şuan payım olmadığı için forumuna yazmak bana pek etik gelmiyor bu nedenle kimseyi etkilememek amaçlı uzaktan takip ediyorum.

fakat kısa 15dklık ve satlik görüntü eksi artı olasılıkları ile şu şekilde gibi...

herkesin gönlüne göre kazançlar diliyorum düzeltme yaparsa aranıza katılmayı düşünüyorum yapmassa eğer kazancınız mutlu eder selamlar. sıradışı bir durum olursa bilgi babında paylaşmaya çalışacağım şuan için yabancı batum payı yönünü bir miktar aşağı çevirmiş gibi %11.7 lerde henüz tahtaya galipçim yada kurumları ugramamış görünüyor. takaslara gelecek olursak görünürde çok bir şey yok iki gündür. önceki gün alan dün geri aldığına vermiş görünüyor. bir düzeltme yapsa daha umut verici olacak benim için ama şuandada diğer grup kağıtları olumlu devam ettiği için hala umut var gibi

Teşekkürler

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. illim paylaşımlar için teşekkürler.

bugün bence düşşmeyeceğini belli etti. 160 üzeri kapatarak yıllık zirve kapanışı yapacak.

4. yabancı oranı

kapanış zirve olmadı ancak yabancı oranı %12,92 den %11,65 e yavaş yavaş düşmüştü. son 2 gün küçük alımlarla yukarı çıkmaya başladı %11,74 e geldi. ben yabancı takasının %30 lara belkide %50 lere kadar yükselmesini bekliyorum. küçük yatırımcının bu hissede şuan için alımı pek olmadı .bu büyük avantaj. son 1 hafta silkeleme yaptığını düşnüyorum müşteri bulamazsa ( umarım bulamaz ) yavaş yavaş yukarı devam. benim ısrarla beklediğim metro yatırım holding hisselerini sattıktan sonra bu nakiti ne yapacağı. sonuçta sıfır borcu var. hisselerin tamamını kendi toplayıp, nakit temmetü veriyorum derse alsana 3.kule ( en az 7 lira olur )

MALİYETİM DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN BEN BEKLİYORUM AMA BU FİYATLARDAN ALIM TEHLİKELİ, TEPE NOKTALARDA HER AN AŞAĞI DÖNEBİLİR.

5. Denklemi çözen var mı
    Bir para girişi siz konusu...
    Sağlıcakla 1.64

6.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Denklemi çözen var mı
    Bir para girişi siz konusu...
    Sağlıcakla 1.64
    bedelliniz hayirli olsun...bukadar karla bedellimi olurmus cok ilginc bakalim spk ne diyecek...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. son bedellisini takip etmistim 1.80lerdeyken aciklanmisti basvuru. sonra kagit 1.2ye kadar geri cekildi bolunmeden sonra sert yukari gitmisti...tahta kar acikliyor ve bedelli haberi ile 1.20 altina sarkmaz ise kar ı öne surup ky.nin bedelli icin hisse basi 1tl yatirmasini tesvik edebilir. diger yandan ruchan pazarina dusen kuponuda taban taban yapipp ucuza alir galipcim. zaten galipcimin cebinden cikacak 1tl ler gine kendi kasasina girecegi icin. ceptu cep misali sifir tl lik 70milyon kagidi olur nur topu gibi...o kagitlari 3/5 ten pazarlar bedelli sonrasi hayal gucu yuksek projelerle :) takipteyim bedelli surecine girerse eger yuklu eski hisse alabilirim...simdilik sureci takip etmek lazim.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bedelliniz hayirli olsun...bukadar karla bedellimi olurmus cok ilginc bakalim spk ne diyecek...

İlim kardeş nasıl yansır hisseye

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 143/193 İlkİlk ... 4393133141142143144145153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •