Sayfa 65/193 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 513 - 520 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. patronice satmis

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ayten hanım malları buyuk oranda adreslerine postaladı sanirim...bir kac gün sancısı olsada kisa surede 1.30 uzeri beklemek maktik dahilinde gibi...amma olur amma olmaz fakat elde pozitif veriler daha güçlü...

1-bilanco pozitif
    2-faizlerdeki gevseme gyo lara etkisi
    3-metro grubunda bir nedenle kuluçka oluşumu

avgyo da çekiç boga dipten donus mum formasyonu olusturdular bu güb; yarin icin 1.20 alti formasyonda stop ve 1.24 ustu formasyo teyidi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. hsbc yabanci muhtemelen...batumdan mi ki :) bu arada pastanin bu gun ve dunu ayrintilarina bakarsaniz virmanlar havada ucusuyor...bu arada bu gun para cikisi yok hatta sembolik 47bin civari giris mevcut

1.20 altına sarkitmadiklari sürece toparlanabileceğini düşünüyorum.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

5. 1.20 destek olmak kaydi ile 1.3x lara uzun bir mum ihtimalimiz var bu gün...

6. bu gun 25 le karanliga girdi ve 23 cikti...metro karanlikta 1 milyon satti...şimdi akil oyunu yapalim avgyo da galibin robotu top cevirmese bazen 3/5dk islem olmuyorken karanlik odasa iki kademede nasil oluyorsa 1milyon alici buluyor...gecen ki şeker satislari ve bu gun metro satislari adrese teslim lotlar oldugu aşikar...simdi velveleciler cikipta galip karanlikta mal cakti derse komik olur....bu acık net durum fakat avgyo yu neden baskiliyor o mechul..onuda zaman aciklayacak...galip şuan bos tahtasi metroda habire mal aliyor ordaki aldigi mallar da zamaninda teslim ettigi kendi kuluckalari olsa gerek.. galip metroda bedelsiz verirse şaşirmam bukadar mali toplamazdi zira...

avgyo icin yarin 26 bandi muhim gecerse 35e kadar yolu olabilir...

7. 16 milyon lot el degismis...bu neyin hazirligi ki...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    16 milyon lot el degismis...bu neyin hazirligi ki...

borcu olmayan ve en ucuz hisesi bu iken inanılmaz satış baskısı var. amacı nedir anlamadım. küçük yatırımcıları bezdirmek için metro yu aşağıya bastıklarında en son kalan hisseleri toplayacaklar ve sonrasında yukarı. beliki zirveleri bile geçer. 10 lira üzerinde belli süre tutar sonrasında 3 liraya düşürür sonra yine yukarı yapar. bu arada küçük yatırımcı mallanır. sonra kendi haline bırakır.

Sayfa 65/193 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •