Sayfa 188/193 İlkİlk ... 88138178186187188189190 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Güzel tavan...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. güzel taban:)
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2.81 altında 2.30 2.46 aralığı aktif olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    2.81 altında 2.30 2.46 aralığı aktif olur..
    tsk ederim bilgilendirme için

ben 30 dedim pala 24.. ekran başında değildim.. herkes saat 19.00 da evinde olsun uygulaması sonrası İstanbulluların çektiği trafik çilesini paylaşıyordum..1 saatte aldığım yolu 4 saatte gidemedim..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ben 30 dedim pala 24.. ekran başında değildim.. herkes saat 19.00 da evinde olsun uygulaması sonrası İstanbulluların çektiği trafik çilesini paylaşıyordum..1 saatte aldığım yolu 4 saatte gidemedim..
    tebrik ederim abi öncü analizlerin çok önemli ...

7. Noluyor durup dururken bu neden havalandı kaşıntısının sebebi nedir? Sanki millet bu hava da buna yönelecek yürü git senden bir cacık olmaz ytd

8. Vay anasını sayın seyirciler göz açıp kapayana kadar 3 TL oldu noluyor, yağma Hasan’ın böreği bu mu yoksa bedelli nin tarihi mi açıklanacak? ytd

Sayfa 188/193 İlkİlk ... 88138178186187188189190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •