Sayfa 123/193 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 977 - 984 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. üstad seni veya buraları takip ediyorlar herhalde 27 yığdı ağa ....:)

ytd...

2. anlık ... ilk 5 alıcı

teb
    halk
    fin
    deniz
    citi... +587

ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by hasan06 Yazıyı Oku
    üstad seni veya buraları takip ediyorlar herhalde 27 yığdı ağa ....:)

ytd...
    ustad zaten anlik aktif kademe dedim...diger kedemeleri ben pek takip etmem spekulatif kagitta, cünkü aktif kademe harici altta ustte 10 kademe spekulatörün algi kademeleridir istediginde emir siler yani tuzak emirler...algidan etkilenmeme adina grafik cizgileri ve anlik kademe takibi daha mantikli...

bana on kademe derinligi bedava veriyor kurumum ben kapattirdim aktif kademe yeter dedim. cünkü gercek kademe aktif alim satimdir...galipcimin 5milyon iki kademe assagi alim yazıp, aktiften mal satip emiri sildiginede cok sahit olduk; ayni senaryo ust kademe icinde gecerli...

sonuc olarak bundan once iki aylik surecte aktif alim satim kademelerinde en az 500/500 civari mal oluyordu bu gün gevseme hissediliyor 200/300 e dustu...nezaman aktif kademe 50/150 arasi olur asil hareketler ozaman baslar...şuan hala mal calma süzme modunda...gibi !

* bu arada bu gün mepet bilancosu açıklanacak kapanışta, muhtemelen öğeden sora speküle edebilir git gellere dikkat etmekte fayda var...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. inşllh güzel günler yakındır üstad...

ytd...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Zamansallıkla trend destegi 1.21e taşındı; 1.21 e degmeden bu gunu de zamansallikla yana sürükleyebilir; degedebilir...1.21 alti kapanis trendi çöp yapar...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 123/193 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •