Sayfa 189/193 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Noluyor durup dururken bu neden havalandı kaşıntısının sebebi nedir? Sanki millet bu hava da buna yönelecek yürü git senden bir cacık olmaz ytd
    Açıklamalar
    Şirketimiz bağlı ortaklığı Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC'nin Yönetim Kurulu'nun 15.07.2021 tarihli kararı ile aynı tarihli sözleşme çerçevesinde Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı JSC'ye ait olan Metro City 108 Apartments'ın Çin menşeli LIXIN LLC şirketine kiralanması hususunda karar alınmıştır.
    İmzalanan kiralama sözleşmesi 5 yıl+ 5 yıl olmak üzere toplam 10 yıl süre ile yıllık brüt 858.000 USD olmak üzere 10 yıl toplamı brüt 8.580.000 USD' dir.
    Bağlı ortaklığımızın imzalanan sözleşme çerçevesinde, kira garantörlüğü ve aracılık hizmeti karşılığında toplam gelirin %3 'lük oranında hizmet bedeli maliyeti çıkarıldıktan sonra 10 yıl sonunda elde edeceği net geliri 8.322.600 USD olarak hesaplanmaktadır.

Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla.

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

in cin top oynuyor.. 3.29 üzeri güzel.. 3.42 üzeri otoban.. 4.03 üzeri yeni bir başlangıç olabilir.. günlüklerin sadece 1 indikatöründe olumlu bir görüntü var.. haftalıklar saldım çayıra.. yıne de yakın takip listesinde kendine yer buldu..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

in ler gelmiş cinler yok 3.29 üzerinde seni beklerim.. ya sen gidersin yada ben..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

son cümlem halen geçerli.. yeni gelin gibi naz yaparsan seni çekemem .. ne kızlar var samba yapmak için can atıyorlar..
    3.29 üzeri güzel 3.13 altı üzer..

güle güle sana yolun açık olsun.... şarkısı bile var..

6. Bu hötöröf nominale kadar iner mi, inerse çaylar şirketten mi? Ytd

7. 28.09.2021 tarih saat 15:30 hisse 1,92 TL fiyat ile devre kesti.

2.06 ile 2.26 arasında bir tercih yapabilir.. burdayım diye haber vermek için..

Sayfa 189/193 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •