Sayfa 88/193 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 697 - 704 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bu metro yatirimdaki metro avrasya georgia sirketinden ayri kalem sanirim ama metro uzerinden satti malini. satisi yapan ayten hanim ve metro avrasya georgia yatirim sirketi suana dek. metro a.g.y da mal kalmadi. ayten hanimda 2 milyon. metro yatirimda 9milyon ama metro yatirim daki 9 milyon lotun sahibi hic satmadi bu blok satis silsilesinde. bu 9 milyon da metroda kimjnse satilirmi bilemedim. bu arada takas iki gun rotarli bildiginiz gibi.

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. METRO 1,91
    AYTEN Ö 2,78
    AVGYO 2,33
    MEP 0,98
    TOPLAM 8
    AVGYO sermayesine orantılı olarak kimde ne kadar hisse varsa takip edenlere faydalı olur ümidiyle yukarıda verdim.

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. bu haftada suzme operasyonuyla bitti...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. kuştüyünün havadan süzülerek düşüşü misali hergün 1 kademe indiriyorlar,bu 1 kademe dediğimiz şey % 1 e tekabul ediyor..kronik hastalıklı yakın misali gözümüz üzerinden ayrılmıyor ,bununla beraber düşüşünü izlemekten başka bişey de yapmıyoruz..bazen kol kesmek lazım diye düşünüyorum ama başkanın(?) diğer şirketlerindeki hareketler az da olsa umutlandırmaya devam ettiriyor...işin özü belirsizlik çok kötü....y.t.d.

6. nihayet düşüş trendinin sona erebilecegi yönünde bir sinyal yani yeni formasyon ihtimali icin "doji" olustu. pazartesi 14 alti doji bozulur fakat pazartesi 15 in alti kapanis yapmamasi formasyonu teyit eder...tuzak degilse bu kosullar altinda haftaya bir miktar yukselis icin umutlanilabilir ! miktari tabiki sahibine bagli...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    nihayet düşüş trendinin sona erebilecegi yönünde bir sinyal yani yeni formasyon ihtimali icin "doji" olustu. pazartesi 14 alti doji bozulur fakat pazartesi 15 in alti kapanis yapmamasi formasyonu teyit eder...tuzak degilse bu kosullar altinda haftaya bir miktar yukselis icin umutlanilabilir ! miktari tabiki sahibine bagli...

avgyo da tekniğin calismasini beklemek iyimserlik olur gibi. burada spek ne zaman isterse o zaman hareket yada tersine hareketsizlik olur.yine de dusuncenize saygi duyuyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    avgyo da tekniğin calismasini beklemek iyimserlik olur gibi. burada spek ne zaman isterse o zaman hareket yada tersine hareketsizlik olur.
    ustad sen peki neye göre aldin yada sattin yada alcan satcan ! oturup spekin tuşa basacagi gunu kestirmek icin istiareye mi yatalim. zaten spek kagidi oldugunu bilmeyen mi var. ki bistte spek kagidi olmayan mi var. bist 30 da dahil tahtacisi var her kaadin. bankalar dahil. tahtacinin parasi buyuk kucuk o ayri...bu senin dedigin mantikla hic kimse kaat alip satmamali. spekte olsa teknige uydurur okumasini bilene. ustelik teknik stopu ile sunar sana izlenimi. sen sunulan teknik analizden isine geleni okursan spegin sucu ne.

bak bu gun spek doji olusturdu teknik olarak. yani spek diyo ki pazartesi 15 alti kapanis yapmassam yönüm yukari. amma diyor 14 alti yakarim :) bak teknik formasyon sana iki yön ihtimalinide sunuyor. gerisi tabiki teknigin teyidi yada stopunu cizecek olan tahta sahibinde. grafiklerin hepsini cizende tahta sahibi zaten. kynin tahtanin grafigini cizecek para gucu mu var. bir kac sayfa önce metro avgyo mepet ve avturun uzun vadeli gecmis grafiklerinde tahta sahibinin nasil yillarca ince ince grafik cizdigini ortaya kattik. teknik bilen anlar. gelecegin muneccimi olmaz olasiliklari olur eksi arti. beniden tweter pazarlamacilarinin iddiali konusmalarini beklemeyin. sadece finansal okur yazarligi olan tahtanin ve speginin farkinda olan bir ky. olarak okursaniz sevinirim.

veri ve dayanak olmadan şu olsa bu olsa spekin keyfi gelse vesaire laflari boş. tahtacinin onunde tahtanin ky. agirligi teknik olusumu olasi plan proje arti eksi haberler hepsi kontrolunde. bir tahtaci tahta yaparken 6 aylik haber altyapisi bile hazirdir. gunu zamani yeri gelince forma tarih atip kap a yapistirir...yani hic bisey keyfi degil her cizgi bilincli. tabi bilen sahibi...

ha ben hisse alim ertesi gün %20 olur hayali hepimizde var. her ky.nin bu hayali olsa bistte tahta kalmaz tapir tapir kapanir :) şaka biyana 3/6 ay vadeli hisseye girilir. girerken teknige iyi bakilip 5 yillik dibe uzaklik oraninda kademeli alip beklenir...dipten alim ertesi gun %20 olsun öperler...

Sayfa 88/193 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •