Sayfa 94/193 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 745 - 752 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. teşekkürler
    DİKKAT !!!!! SADECE TAHMİNDİR YTD

2.  Alıntı Originally Posted by simsek2323 Yazıyı Oku
    ilim hocam birde hangi kurumda kaç lot var bugün itibarı ile atmanız mümkünmü saygılar
    Buyrun.

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

3. Eyvallah teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Buyrun.

fark
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. inatla baskiliyor...bu gunlerde bilanco gelecek ama nolur bakalim...böyle giderse dip olusumu sureci diyecez de sagi solu belli de olmuyor bist duserken ve kelepir bir suru tahta göz kirparken bir kisim ky. kol kesip ayrilirsa ivme olabilir belki...bakalim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. hakkım haram olsun bu ********lere nasıl bastı metro 14 yukarda

7. metroda heycan seven yazi turaci ky.den iyi para kazaniuomudur acaba :) yakinda metroya burut takas gelebilir :) fazla reklam oldu gibi...onla isi bitsede gruba donse tekrar...

bist kelepire donmusken buralarda %5/10 yapsa baya ky.dokulebilir aslinda ama henuz toplayasi yok gibi...bikan versin modunda...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 94/193 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •