Sayfa 155/193 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugünkü hareketi atlas ve mtryo üzerinden yapmış

2.  Alıntı Originally Posted by Alpay1717 Yazıyı Oku
    Bugünkü hareketi atlas ve mtryo üzerinden yapmış
    Alpay arti 1 lot bile birakmamamis neden acaba ? :Sad:
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

3. Daha önce de benzer kap haberleri var. Ortak şirketlerden girdiğinde mal taşıtmıyor ama yukarı sürüyor adam aldı sattı kar yaptı ama %5 yukarıda kapattırırdı.

4.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Illim neler oldu bugün rapor alalım? Haydi üstad.
    üstad malesef bende mal yok bedelli hikayesinden dolayı beklemedeyim sular berraklaşana dek. fakat dün sanırım 1.36/1.43 bandının sıkışmasının gazını aldılar yukardada gap vardı kısmen onuda kapamış oldular grafikte...al sat yapmış gözüküyor kap haberinde lakin niyeti nedir ne desek boş mal taşıyanlara dair yorumum olmadığını daha önce paylaşmıştım. avgyo ya ayırdığım meblam nakitte fırsat verirse uygun yerden almak niyetim fırsat vermessede el sallarım şuan belirsizlik devam ediyor gibi...galip kızları ya da kurumları malı taşımadıktan sonra pek güven vermiyor. bu ara uzaktan takip ediyorum yanıltıcı olmak istemem hepinize bol şans...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Bedelli başvurusu nezaman olur, gerçekten başvurur mu, basvurursa spk iptal edermi, kabul görürmü bu sorular hep muallak...ancak bu süreci yaşayarak öğrenebileceğiz kim ne dese boş sadece olasılıklar üzerinden yorum yapabiliyoruz... yani bedelli onay görürse ne olur vazgeçerse ne olur red yerse ne olur gibi gibi...

büyük resimdeki grafik görüntüsü destekler bu şekilde...haber akışına belirsizliğin süremesine göre göre bu destekler denenir yada denenmez desteklerden dönüp ivmelenebilir, buda çift yönlü olasıklar dahilinde...kararı tabiki tahta yapıcı verecek veriyor...şuan için grafiklerden daha önce temel veriler konuşulmalı elde olan en güncel temel veri bedelli sürec açıklaması, bunun dışındaki bilinen temel verilerde herhangi olumsuzluk yok gibi...

sonuç olarak görüntü bu şekilde...ne demişler grafige aldanma grafiksiz de kalma...

13/12/2019 grafiğindede görüldüğü gibi 41 üzeri kalmayı başardığı sürece bir tepki olması muhtemeldi zaten...bu tepki gaz almamıydı yoksa gerçek bir hareketemi işaret edecek onuda yaşayarak izlemek gerek...41/34/10 destekleri aşşa yukarı aynı...yukarı ivmede de 7xli rakamları geçerse yeni bir fasıldan bahsedilebilinir...gibi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by emos Yazıyı Oku
    Bu formasyonda hissede olup satmayı planlamak tekniğe uymaz. 05.Mart.2019 tarihinde 1,53 TL ile 1. dalgayı bitirdi. Sonrasında aşağı düzeltme 2. dalgayı a-b-c şeklinde 14.10.2019 tarihinde 1,04 TL de daralan üçgen formasyonunu aşağı kırıp ayı tuzağı yaparak tamamladı.
    3. dalganın en az seviyesi 1. dalgadaki üçgen formasyonunun direk boyu kadar olursa 2,10 TL kadardır. Bu fiatlarda küçük düzeltmeler olsa da 2,00 TL seviyesi benim düşüncemde alt seviyedir.
    Bugün 1,46 seviyesinde kapatması sağlıklı yükseliş belirtisidir.
    19.Kasım tarihinde yazdığım dalga yapısı hala geçerliliğini koruyor. Ayı tuzağı yaparak korku salan kişi normaldir ki; bedelli gibi başka korkuları da yapacağı kesin idi. Yapıyor. Dalga yapısını yanıltsa, 2,10 seviyesini 1,79 da bitirebilir. Henüz o seviyede de değiliz.

Sayfa 155/193 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •