Sayfa 156/193 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İllim kardeş ne olacak bu Avgyo

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Grup hisselerinde yukarı aşağı günlük oynuyorlar. Sırası gelince oynar yine.

3.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İllim kardeş ne olacak bu Avgyo

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ustad 1.ay bu sekilde gececek gibi fakat 2.ay bedelli konusu bir netlige ulasmaz ise 2019 bilanco beklentisi mart ayinda tahtayi harekete zorlayabilir. yorum yapmak zor bedelli konusu netlige kavusmadan. zaten bu belirsizlik galipcimin arzu ettigi. süze bildigi kadar ky.den hisse süzüp sonrasinda belirsizligi kaldiracak belli ki. son bir sorti yapmadan belirsizlik kalkacagini sanmiyorum çünkü avgyo da ky. az degil galipcimin derdi tasasi da ky. em para kazansin degil. yani galipcim icin yeterince ky. satmadan ve tahta hafiflemeden tren kalmaz ky. bu aralarda bikip dokulurse bedelli de yapsa treni kaldirir. bakalim ne olacak.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. bir süredir belirsizlik nedneiyle ve de nakitte takibim nedeniyle grafik paylaşmıyor idim. mesajla yapılan istekler üzerine bir gelişim süreci paylaşımı yapayım...bedelli haberinde bıraktığı gap ı doldurdu son sert hareketiyle...artık grafiksel olarak rahatladı tahtacı...ve belirsizlik bedelli baskısını sürdürme egiliminde olacaktır...grafiktede yazdığım gibi ky. oranı azalırsa ivme alır yoksa baskıya ve sürece devam edebilir...endeksin sert geri çekilmelerini kullanacaktır baskı için...güzel günlerde oyalanacaktır...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Akdeniz guvenlik hizmetleri de % 100 bedelli icin basvurmus , Spk Akdeniz güvenligin % 100 bedelli basvurusunu 27.12.2019 tarihindeki toplantisinda basvuruyu reddetmis , bakalim Spk Avrasya gyo nun % 100 bedelli basvusuruna ne cavap vericek ...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 156/193 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •