Sayfa 158/193 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. saglikli mutlu yillar dostlar...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    saglikli mutlu yillar dostlar...
    İllim kardeş 1.41 sattık şimdi bekliyoruz ne olacak biraz bilgi lütfen aşağı gelmeyecek mi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İllim kardeş 1.41 sattık şimdi bekliyoruz ne olacak biraz bilgi lütfen aşağı gelmeyecek mi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    üstad grafik hala geçerli...ortada bir bedelli başvurusu var red görme ihtimali de olan fakat sattıysan sabredip bekleyeceksin mecburen, paniğe gerek yok; zararda satmadıysan ve eğer bedelli başvurusu red yer ve uçar giderse başka hisseye bakacaksın mecbur ve kar kardır mantığıyla devam edeceksin. yok bir şekilde onay görürse ozaman bedelli takvimi ve süreci dahilinde daha ayrıntılı konuşulur herşey burda. şuan için suya yazı yazıyoruz her durumun eksi artı kutupları mevcut yaşayıp göreceğiz. tahta alıma izin vermesse el sallayıp başka tahtaya bakmak gerek bistte fırsatlar bitmez yeterki duygusal panik coşkusal olmamalı. ben bu bedelli süreci muallaklığı kalkmasını beklerken metro, ihgym ve ygyo da işlem yaparak günümü geçirdim, onlardanda artık elimi eteğimi çekmeye başladım. yılın her mevsiminin ayrı ayrı fırsatı çıkar bu net fakat avgyo ve metro benim için özellikle gelecek son bahar için takip hisselerim henüz malım yok ikisindede ama niyetim var makulünden verirseler. yok yürür giderlerse dediğim gibi el sallar içindekilere başarılar dileriz. Çok duygusal bağ kurmaya gerek yok...

benim sana tavsiyem grafik okumayı öğrenmeye çalış eminol zor işler değil temel analiz verileri zaten herkesin görebildiği açık net veriler. yani demem o ki bilgi alış verişi farklı fikirler olmalı geliştirir bu fakat kendi göbeğini kendin kesecek kadar bir şeyleri öğrenmeni tavsiye ederim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

İllim nerdesin alım zamanı gelmedi mi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 158/193 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •