Sayfa 33/193 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 257 - 264 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Halbuki işin içinde i*nelik olmasa herkes kazanacak ama yok milleti tokatlama yoluyla para elde etmek isteği olursa aha böyle gemi su alır cümleten batarız. Ben zarar etmem Galip :) sen kendi sermayeni düşün. Azdan az çoktan çok gider. Senden kar etmenin deneyimini yaşıyorum :))
    Sayın Regülator, “..azdan az gider çokdan çok gider…”, ne demek…zaten adam bu kağıdı gözden çıkarmış.. Yani “ alın hepsi sizin olsun, “ demiş…Galibin borsadaki kağıtlarının halka açıklık oranlarına bakın bir: AVGYO %99,99 – AVTUR %63,7 – METRO%54,91 – MEPET%48,29 – VANGD%33,58…..
    %99.99 un anlamı nedir bilen varsa yazsın lütfen. Burada : Ya kağıt spekulator tarafından tamamen toplanamadı, ya da 2 veya daha fazla spk ortak anlaşamadı. Bu ikisinden biri olduğunda kağıdı götürüp 3 TL -5.5 TL arasında, kendini oyuncu sanan bizimgibi yatırımcılara!!! gömüp gidecekler. “ ben zarar etmem…” ne demek. Borsanın temel prensibi. Herkes aynı anda kazanamaz. Birileri kazanırken birileri de kaybetmek zorundadırlar. Dilerim ki siz kazananlar tarafında olursunuz…

3. Galip kendi kagidini sonsuzluga mi ugurladi acaba ? defter degeri 2 TL gosteriyor... alinirmi buradan acaba? , bu sirketin ici bosmu ne is yapar ? adam israrla 0.XX e cekti kagidi israrla izliyorum 2 haftadir... YTD

4. Uzun zamandir buralara gelmiyordu🤔

5. Resim yapistramiyorum ama , pasta da bu saat itibariyle YF -22.775 de ??

6. yf takas -59112

Galip öztürk hala kaçak mı yaşıyor şu adamın peşinide fetöcüler bırakmadı gitti

Galip aga çık dışarıya oynayalım

Sayfa 33/193 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •