Sayfa 191/193 İlkİlk ... 91141181189190191192193 SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

dikkatli bakmamışım 2.96 görülmüş bile... biraz dinlensin tekrar bakarım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

ayı 2.97 kapadı.. günlükler yukarı harekete müsait dese de haftalıklar 1-2 hafta yatay aşağı der durur.. işin ilginç yanı aylıklarda çok havalı ve güzel duruyor.. 2.58 2.67 aralığı olası en iyi alım yeri.. 3.21 ise keyifli anların geleceği seviye.. aylıklar güzel olduğı için,ben malsız çulsuz izleyeceğım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

günlükte bir el bombası daha patlayabilir..etki için 3.28 ve 3.38 geçilmeli.. malsız çulsuz devam..giderse beyaz mendil cepte

4. Mülkiyeti bağlı ortaklığımız ‘Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Tic. A.Ş.' e ait , Edirne İli Merkez İlçesi Kirişhane Mahallesi Soğukkuyu Mevkiinde 2261 ada 16 parsel üzerinde Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin finansörlüğünde yapılacak olan ‘'Metro Hotel Apartments'' projesi piyasa koşullarının değişmesi sebebi ile durdurulmuştur.

Kamuoyuna duyurulur

bedelli hikayesi rafa kalktı demektir. şöyleki bedelliden gelecek parayı..metro apartman projesıne kullanacagını spk ya bıldırmıştı. bu işi rafa kaldırdıgına göre bedellı hıkayesı bıttı..başka bır bedellı hıkayesi yazmaz ıse.....
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Sermaye artırım başvuru sürecinin uzaması sebebiyle başvurunun iptaline karar verilmiştir.
    İptal Edilen Süreç

Şirketimiz 360.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içinde kalmak üzere 111.600.000-TL ödenmiş sermayesini %100 Bedelli arttırarak 223.200.000-TL 'ye yükseltilmesi için 25.03.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurmuştur.16.03.2021 tarihli Kap açıklamamızda sermaye arttırımından elde edilecek fonun, Edirne İli Merkez İlçesi Kirişhane Mahallesi Soğukkuyu Mevkiinde 2261 ada 16 parselde kayıtlı arsa üzerinde yapılması planlanan Metro Hotel Apartments projesinin yapımı için kullanılacağı belirtilmiştir. Başvuru sürecinin uzaması ve başvuru sürecindeki piyasa koşullarının değişmesi sebebiyle, Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılan sermaye arttırım başvuru talebinin çekilmesine ve sermaye arttırımı sonrasında yapılması planlanan Metro Hotel Apartments Projesinin durdurulmasına karar verilmiştir.

bu haberlerı görememısım zaten iptal edildiğini yazmış....
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. bu nasıl bir iş ve işlemler silsilesi 1 sene önce bedellı sermaye artırımı diye spk ya basvur..bedellı hıkayesı ıle hıssedarlar...satsın..1 yıl boyunca metro georgiga avgyo nun(gürcıstndakı fırma borsadan hısse alarak %35 ını alsın) sonra bedellı yok de...ne guzel bır hısse toplama işi....hissenın piyasa degeri 20 milyon dolar civarındA ...

3.70 Çanakkale boğazı..selam verip geçerse 3.97 de Ege denizi.. ancak 1 tur daha düzeltme yaparsa ben itiraz etmem.. aylık grafik oldukça güzel ve dikkat çekici.. endekse gelince Haziranın ilk 2 haftası güzel diğer son 2 haftası üzer gibi bir görüntü var.. ben malsız çulsuz gözlemleyeceğim..

8. alım için katakulli yapmış ve bedelli nedeniyle millete sattırmış olabilirler, zaten bunlarda oyun bitmez. Ancak kalanlar için bu haberler, yani hem bedelli arttırım iptali hem de inşaat iptali ( paraları burada da iç edeceklerdi herhalde) olumlu bir haber olmasına rağmen hisse geri gidiyor, hatta devre kesti yukarı artıdayken..Bu hisse de hareket edecekseniz patronların gösterdiği yönün tam tersini yapacaksınız ki başarılı olun..Bunlar tam bir süzme..YTD

Sayfa 191/193 İlkİlk ... 91141181189190191192193 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •