Special Days Image
Sayfa 101/554 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 4430 madde; 801 - 808 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by antepli27 Yazıyı Oku
    Satmayacağım anasını satayım,
    4 yıldır bekliyorum maliyetime bile gelmedi hala
    satmayacağım zararına satarak çıkmayacağım spek efendi,
    inat ta bir murat tır.
    s a t m a y a c a ğ ı m ! ! !
    Ona kısaca alan yok satanı skim denir kademeler bomboş ne kadar mal varsa toplamışlar ...

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bagfas gidecek gibi gösterip Ege gubrede işi götürüyor zevatlar..bizde yedik😗😗😗
    14/06/2017 tarihinde demiştik sağ gösterip sol cakacaklar diye..ne oldu Ege gübre yıllık getirirse Bağdadi 3 e katladı. Ne oldu geçen yıl b.k 15 iken Ege 16 idi. Şimdi b.k 12.7 de elenirken Ege 31 oldu. Olan ky ye oldu. Vay vah..b.k ikina tikina mica 12.7 gelebildi. Yatırımcı bayram havası yaşıyor. Bilanço iyi olmuş olsa buralarda olur muydu sizce. Yatırımcı da ne yapsın tamam bu en kötüsü geride kaldı deyip duruyor..her çeyrek Euro yukarı çıkarken en kötüsü nasıl olacak..borç her çeyrek fabrika yatarken artıyor. Uzun lafın kısası " alma mazlumun ahini çıkar aheste aheste..."
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    Ona kısaca alan yok satanı skim denir kademeler bomboş ne kadar mal varsa toplamışlar ...
    hepsini toplamışlar evet ne yapacaklar,
    toplayanlar okşayıp okşayıp sonunda kaldıracaklar,
    o zaman da ben kalkan malı ne yapacağım .
    ilgililerine tevdii edeceğim tabi, yani satacağım.
    YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    14/06/2017 tarihinde demiştik sağ gösterip sol cakacaklar diye..ne oldu Ege gübre yıllık getirirse Bağdadi 3 e katladı. Ne oldu geçen yıl b.k 15 iken Ege 16 idi. Şimdi b.k 12.7 de elenirken Ege 31 oldu. Olan ky ye oldu. Vay vah..b.k ikina tikina mica 12.7 gelebildi. Yatırımcı bayram havası yaşıyor. Bilanço iyi olmuş olsa buralarda olur muydu sizce. Yatırımcı da ne yapsın tamam bu en kötüsü geride kaldı deyip duruyor..her çeyrek Euro yukarı çıkarken en kötüsü nasıl olacak..borç her çeyrek fabrika yatarken artıyor. Uzun lafın kısası " alma mazlumun ahini çıkar aheste aheste..."
    daha ne olacak sahtekarlıkları ortada. olmayan kazancın fi tarihinde -belki 10 yıl -ödemeyeceği vergi geliriyle defter değerini yüksek gösterip mal dağıtıyor bay gencer. bilanço 2 gün sonra mı?!

6.  Alıntı Originally Posted by forsa Yazıyı Oku
    daha ne olacak sahtekarlıkları ortada. olmayan kazancın fi tarihinde -belki 10 yıl -ödemeyeceği vergi geliriyle defter değerini yüksek gösterip mal dağıtıyor bay gencer. bilanço 2 gün sonra mı?!
    Şahsen sahtekarlık diyemem. Bu itham olur. Konjonktür şirketin aleyhine gelişti. Yani kötü ne olacaksa şirketin başına geldi. İşin doğrusu bu olumsuz şartlarda bile hiç zorlanmadan işi götürdüler. Yani şirketin mali yapısı ile ilgili. Bu konu ile ilgili daha önceleri de çok söyledim hatta tebrik ettim.
    Sorun şu iyi durumdayken de ky ekmek yiyemedi. Yedirmediler. Ben bu konularda elestiririm. Haberleri o hisse satışı olarak kullandilar. Vs vs. Belki artik ders çıkarırlar bu şirketin ortakları ile birlikte güzel günlere yelken acarlar..hayırlısı olur inşallah. Bol kazançlar..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Şahsen sahtekarlık diyemem. Bu itham olur. Konjonktür şirketin aleyhine gelişti. Yani kötü ne olacaksa şirketin başına geldi. İşin doğrusu bu olumsuz şartlarda bile hiç zorlanmadan işi götürdüler. Yani şirketin mali yapısı ile ilgili. Bu konu ile ilgili daha önceleri de çok söyledim hatta tebrik ettim.
    Sorun şu iyi durumdayken de ky ekmek yiyemedi. Yedirmediler. Ben bu konularda elestiririm. Haberleri o hisse satışı olarak kullandilar. Vs vs. Belki artik ders çıkarırlar bu şirketin ortakları ile birlikte güzel günlere yelken acarlar..hayırlısı olur inşallah. Bol kazançlar..
    Şahsen sahtekarlık diyorum.bu işleri bilenlere olmadı Spk sorun ne diyecekler. Hani kekleşme çalışmalarından haber. O kadar parada kekleşti galiba. Tahkim ne oldu tahkim.
    Kontrat vardı 3ün 2si ihraç edilecekti, anadolu çiftçisine satılabilen gübre avrupada kekleşti. yoksa keklenen ky yanında snadolu çiftçisidemi var

Sayfa 101/554 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •