Sayfa 105/554 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 833 - 840 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

09 ağustos para girişi
    https://i.hizliresim.com/5QlOVl.png
    09 ağustos para çıkışı
    https://i.hizliresim.com/aGQZXB.png

2.  Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Sayın forza bagfas yatırım ilişkileri ile maillestim ve hisse fiyatının yerlerde olduğunu ifade ettim karşılığında ise fiyatın yerlerde olmadığını son bir yıllık fiyat ortalamalarının üzerinde olduğunu ve kur baskısının zarardan etkili oldugu cevabını alınca asagida ki maili cevaben gonderdim...

"Öncelikle tekrar sağolun detaylı bilgi için, tahkimle ilgili sorum sonuçla ilgili değil tabi ki sonuç ongorusu değil sadece zamanla ilgiliydi yani nihayetlendirilmesi ne kadar zaman alıyor emsal davalara bakıldığında?
    Hisse fiyatına gelecek olursak sizinle aynı görüşte degilim, şayet endeks o dediğiniz ortalamalarına uygun olsaydı belki sizin baktığınız pencereden bende bakabilirdim..ancak BIST 110 bin seviyesindeyken 2012 den beri ortalamalsina bakmak ve o güne endeksle bile reel getiri in negatif olması pek de anlaşılır degil...Birde sektör ortalamalarına bakabilirseniz belki haklı olduguma kanaat getirirseniz..
    Son olarak Euro kuru meselesi tamamen ongorusuzluk zira Kemal bey TV ekranlarında taahutsuz Alman bankasından çekilen düşük faizli krediyi bir başarı öyküsü olarak lanse etmişti ama gelinen noktada hikayenin büyük bir başarısızlık olduğu ortadadır... Sonuçta ben birey olarak dahi döviz borcum olduğunda açık.pozisyonu hedge ediyorum ki konuştuğumuz koş koca firma..
    Umarım şirket halka açık bir şirket olduğunu ve yapılan veya yapılacak yanlışların bütün ky yı zor durumda bırakacağını hatırlar...Elestiriletimi yapıcı eleştiri olarak algilamaniz temennisi ile kolaylıklar diliyorum..."

Bu mailime gelen cevabı da sizlerle paylastim
    ben ne zaman bakarsam aynı rakamları görüyorum 1 yıl öncede aynıydı hikaye okumus o kişi yada okuma yazması yok...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben ne zaman bakarsam aynı rakamları görüyorum 1 yıl öncede aynıydı hikaye okumus o kişi yada okuma yazması yok...
    Zaten banada inandırıcı gelmedi, fiyat bariz yerlerde ne zaman fabrika randımanlı çalışır tahkim sonuçlanır o zaman da kimse tutamaz ama o noktalar şuan muamma

4.  Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Zaten banada inandırıcı gelmedi, fiyat bariz yerlerde ne zaman fabrika randımanlı çalışır tahkim sonuçlanır o zaman da kimse tutamaz ama o noktalar şuan muamma
    Ne inanması..bir yılda yükseldiği yere 1.5 günde geri döndürdüler. Bizde inandık. Grafik ve veri denen bir şey var. İnsanlar eskisi gibi değil açıklamayla, oldu bitti ile işler yürümüyor. Ellerinde dijital veriler var herşeyi görüyorlar..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Ne inanması..bir yılda yükseldiği yere 1.5 günde geri döndürdüler. Bizde inandık. Grafik ve veri denen bir şey var. İnsanlar eskisi gibi değil açıklamayla, oldu bitti ile işler yürümüyor. Ellerinde dijital veriler var herşeyi görüyorlar..
    Tahtada düşerken hiç bir zaman çıkmaya izin vermiyorlar. Kol bacak koparmadan çıkmak imkansız.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

6.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Çok yazdık.
    Çok çizdik.
    Artık sadece bakıp izliyoruz. Samimi olduklarına inanmıyorum.
    Ortaklarını düşündüklerine, umursadıklarına inanmıyorum
    İşlerini kurumsal ve profesyonelce yaptıklarına da.
    Yanlış bir yatırım yaptık.
    Sonuçlarına katlanıyoruz.
    ...
    Bekliyoruz.
    Artık acıtmıyor.
    Birkaç sene önceki genel kurulda borsada işlem gören kısım beni ilgilendirmiyor gibi bir laf etmişti
    Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    __________________________________________________ ________________________________
    The last called start is the time to be accounted for when we write here

7. Bu ******** ahlaksız ve yalancı gencerin aynı zamanda aile bireylerinin benim ve benim gibi bu şirkete para yatıranların ahından başka ahirete götürecekleri bir şeyleri olmayacaktır umarım.sene 2010 ve sene 2017 bitmek üzere bir hisse halen eksideyse insanda biraz utanma olur başka ne diyeyimki Bunlar halen kendilerini savunabiliyorsa utanma duygusunu bilmiyorlar sanırım başka söze gerek varmı sevgili arkadaşlar başınızı ağrıttığım için özür dilerim başka hisselerden bol kazançlar saygılarımla ytd

8.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Bu ******** ahlaksız ve yalancı gencerin aynı zamanda aile bireylerinin benim ve benim gibi bu şirkete para yatıranların ahından başka ahirete götürecekleri bir şeyleri olmayacaktır umarım.sene 2010 ve sene 2017 bitmek üzere bir hisse halen eksideyse insanda biraz utanma olur başka ne diyeyimki Bunlar halen kendilerini savunabiliyorsa utanma duygusunu bilmiyorlar sanırım başka söze gerek varmı sevgili arkadaşlar başınızı ağrıttığım için özür dilerim başka hisselerden bol kazançlar saygılarımla ytd
    "Aynesi iştir kişinin lafina bakılmaz.."
    Mr recebin lafına bakmayın, hisselerinin içler acısı durumu herşeyi açıklamıyor mu?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 105/554 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •