Sayfa 12/554 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

satanlar

2. Teşekkürler Cefaks, sağolasın

3. Sayın cefaksa öncelikle teşekkür ederim sonra şu marbaşın son bir haftalık hareketinde yakaladığım bir durumu ar edeyim. Marbaş geçenlerde orge elektrikte ne sattı ise Bağfaş aldı..aradan iki gün geçti bağfaşta kustu ne sattı ise orge aldı..bügünde orgede ne sattı ise Bağfaş aldı. yani fazla sürmez iki gün sonra bağfaş satıp orgeye dönerse tezimiz doğrulanacak. al gülüm ve gülüm..hatta alış vesatışlara tek tek bakılabilir. bu kadar büyük tesadüf olamaz..iki gün orda iki gün burda mesken tutmuş beyler..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Gunaydin akidesler, cumleten bol kazancli seanslar...

5. ***BAGFS*** BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    28.12.2016
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

İlgi: 30.06.2016, 29.08.2016, 28.10.2016 ve 28.12.2016 tarihli özel durum açıklamalarımız
    SPK'nın Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23.maddesinin 7.fıkrası gereği bilgilendirme amacıyla yapılan açıklamadır.
    Şirketimizin 30.06.2016 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında, Granül AS ve Granül ASN kimyevi gübrelerini (reversible) üretecek bir tesisin anahtar teslimi kurulmasına ve mevcut iskelelerimizin güçlendirilmesine ve bu çerçevede, ilgili yurt dışı ve yurt içi firmalardan teklif alınması, bu hususların finansmanını sağlamak üzere yurt dışı ve yurt içi finans kuruluşları ile görüşülmesi ve alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler çerçevesinde Şirketimiz usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla sonuca erdirilmesi bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek şartıyla sonuçlandırılması için Murahhas Üye ve Genel Müdür Bay Yahya Kemal Gençer'e yetki verilmesine karar verildiği duyurulmuştu.
    Söz konusu yatırıma ilişkin herhangi bir gelişme bulunmamakta olup, gelişmeler olması halinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/589079

BIST

6. Bedelli olarak değerlendirilebilir mi?

7. Arkadaslar maliyetiniz nedir neyle bekliyorsunuz cok bekledik degse bari mart ayinda

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

8. 1969 yılından beri faaliyette olan*Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş(BAGFAŞ) 30.06.2016 tarihli yönetim kurulu kararı ile Granül AS ve Granül ASN kimyevi gübrelerini üretebilecek bir tesisin kurulabilmesi için yurt içi ve yurt dışı finans kuruluşları ile görüşülmesi karar verdi.

Şirketin KAP'a yaptığı açıklamada:

Şirketimizin 30.06.2016 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında, Granül AS ve*Granül ASN kimyevi gübrelerini (reversible) üretecek bir tesisin anahtar*teslimi kurulmasına ve mevcut iskelelerimizin güçlendirilmesine ve bu*çerçevede, ilgili yurt dışı ve yurt içi firmalardan teklif alınması, bu*hususların finansmanını sağlamak üzere yurt dışı ve yurt içi finans kuruluşları*ile görüşülmesi ve alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler*çerçevesinde Şirketimiz usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla*sonuca erdirilmesi; bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü*çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek*şartıyla sonuçlandırılması için Murahhas Üye ve Genel Müdür Bay Yahya Kemal*Gençer'e yetki verilmesine karar verildiği duyurulmuştu.

Söz konusu yatırıma ilişkin herhangi bir gelişme bulunmamakta olup,*gelişmeler olması halinde kamuoyu*ile*paylaşılacaktır. * **

Sent from my SM-J500F using hisse.net mobile app

Sayfa 12/554 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •