Sayfa 13/554 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Anlaşma ve teklif işi olursa hisseye etkisi nolur acaba

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

3. Borsa düşünce 5er 5er çıkarken 1er 1er fazla bekletti bizi bagfaş

4. 19.01.2017 tarihinde yapılan Özel Durum Açıklamamız

Avrupa ülkelerine ihraç edilmek üzere Helm ve Teotrade firmalarından alınan DAP ve AS siparişlerinin sevkiyatı tamamlanmıştır.

Saygılarımızla,

5.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    19.01.2017 tarihinde yapılan Özel Durum Açıklamamız

Avrupa ülkelerine ihraç edilmek üzere Helm ve Teotrade firmalarından alınan DAP ve AS siparişlerinin sevkiyatı tamamlanmıştır.

Saygılarımızla,
    Buraya dikkat...

7. Borsa 90 bine geldi bizimki hala 10.40 lanet olsun böyle hisseye güya gübre zamanı işler sonuçlanıyor ben böyle saçma hisse görmedim zarardan başka bir şey değil

8.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Sayın cefaksa öncelikle teşekkür ederim sonra şu marbaşın son bir haftalık hareketinde yakaladığım bir durumu ar edeyim. Marbaş geçenlerde orge elektrikte ne sattı ise Bağfaş aldı..aradan iki gün geçti bağfaşta kustu ne sattı ise orge aldı..bügünde orgede ne sattı ise Bağfaş aldı. yani fazla sürmez iki gün sonra bağfaş satıp orgeye dönerse tezimiz doğrulanacak. al gülüm ve gülüm..hatta alış vesatışlara tek tek bakılabilir. bu kadar büyük tesadüf olamaz..iki gün orda iki gün burda mesken tutmuş beyler..
    27.02.2017 pazartesi yazmıştım. bakalım bugün ikinci seansta Marbas aldıklarını kusabilecek mi. eğer kusmuş ise orge ye yönelecekmi..akşamki takas önemli bakalım ne gösterecek bizlere..
    Sayın cefaksa iş düşecek.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 13/554 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •