Sayfa 155/554 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
     Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Dusmelere doyamadi o.ç
    tamda gübre sezonuna girilmişken yeni ihale haberleri gelmişken yaşanan bu düşüş gerçekten ilginç.

2. Sanıyorum duyurdukları yeni yatırımlar nedeniyle. Kasadan para çıkacak

3. Bunlar kasadan para Mara vermezler hoopop bı bedelli sövüşle ky yı...10 yıldır bitmedi yalanları

4.  Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Bunlar kasadan para Mara vermezler hoopop bı bedelli sövüşle ky yı...10 yıldır bitmedi yalanları
    Katılıyorum.
    YTD.

5. Ak ve vakıf kusmuş. Muhtemelen de yatırım fonları satıyor. Baktılar bir halt olmayacak. Ne var ne yok cakmislar. Bu yönetim oldukça bu hisseden ekmek yemek atomu birkaç kez parçalarına artırmaktan zor.
    Yok kardeşim yok 11 yıldır yok. Hektaş 1.5 TL bagfas 11 TL.. geçen yıllar sonunda Hektaş 9749 TL, b.k 9390 TL daha ne denir.
    Bu b.k fabrikası yebi fabrika yokken 300 milyon euroyu görmüş. Gelin görün şimdi 90 milyon euro. Yahu sen sadece 140 milyon Euro yatırım yapmadin mi.

Yok arkadaş bu b.k tan bize ekmek yok. Yaşlandık tek krus kar göremedik.
    Birde paramızı bu haysiyet yoksunlarina kullandırdık.. elin garibani yemiş olsaydi bir milyon kez iyidirler..helali hoş olsun derdim.
    boş boş yazıyoruz nasıl olsa patron bildiğini okuyacak. Tuzu kuru..bol sabırlar (kazanç diyemiyorum çünkü kaz***** olmamış yıllardır)
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6. Kara delik gibi ne var ne yok herşeyi yutuyor PD/de filan çöp seviyede iflas bayrağını çekmiş gibi dipsiz kuyu düştükçe düşüyor 10 yıldır kuruş m nasip olmadı haram zıkkım olsun

7.  Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Kara delik gibi ne var ne yok herşeyi yutuyor PD/de filan çöp seviyede iflas bayrağını çekmiş gibi dipsiz kuyu düştükçe düşüyor 10 yıldır kuruş m nasip olmadı haram zıkkım olsun
    Alın benden de bir o kadar..genel kurula gidip bir bir hesap sormalı. Bu şirketin bir finans danışmanı yokmu. Defalarca yazdım bu Euro borcu ile bu şirket kar yazamaz. Bir de her çeyrek artan bir euro varken.. Bir şirket bu kadar mı kötü yönetilir. Evet gayet iyi bir şekilde kötü yönetiliyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 155/554 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •