Sayfa 160/555 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 4439 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    1.5 TL lik Hektaş bile Bagfas i geçip %12 üzerine çıkmış ya 10.74TL) yazıklar olsun senin gibi şirkete hisseye..11 yıl tek krus görmedim. İki bedelli hariç..bu kadar ahli hisse adam olmaz..çok daha sürünür bu şirket. En iyi günlerinde de gün yüzü göstermediler kimseye. Yıl 2008 hisse 9 TL yıl 2018 9.5 TL..Allah hakettiğinizin en güzelini versin yonetime..mübarek kandil günü bu duayı fazlasıyla hak ediyor..

bagfaş 2 nisan da BİST 100 den de çıkarılacakmış,

nerden nerelere ; 1980 yılların sonu idi galiba hatırlayanlar var mı bilmem.Borsa da kaç şirket vardı parmak ile sayılır.Borsa ile ilgili haberleri aKŞAM SAAT 22:00 trt 2 haber sonunda izlerdik. Bazı hisseler; koc Holding Ecz ilaç Rabak Bagfaş falan....

sn :Gencer'ler kollarına bir bilezik daha takdılar.

İnsanlar onları da hatırlayacak yaptıklarını da.Yeni fabrika açılışında mikrofonlarda neler demişlerdi unutmadık.
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

2. 1.1 milyon $ fasa sülfürik asit siparişi geldi yine klasik düşüşe dewam Limit 0 a yaklaşır gibi matematik oldu tahta, düştükçe düşüyor..

3.  Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    1.1 milyon $ fasa sülfürik asit siparişi geldi yine klasik düşüşe dewam Limit 0 a yaklaşır gibi matematik oldu tahta, düştükçe düşüyor..
    İsterse 50 trilyonluk ihale alsın bu kur bu yükselişe devam ettikçe bir b.k olmaz bu hisseden. Recep efendi teminatsız kredi almistiya Almanlardan..işte o kredi borcu piyasa değerinin üzerine çıktı. Hayırlı olsun..zor günler hemide çok zor günler.. mazlumun ahi indirir sahi..(anlayana)..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. "işini bilmeyen çavuşlar döner g..tünü avuçlar" atasözü
    Türkçe meali: Ota boka.para yatirirsan dönüp poponu avuclarsin

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    1.5 TL lik Hektaş bile Bagfas i geçip %12 üzerine çıkmış ya 10.74TL) yazıklar olsun senin gibi şirkete hisseye..11 yıl tek krus görmedim. İki bedelli hariç..bu kadar ahli hisse adam olmaz..çok daha sürünür bu şirket. En iyi günlerinde de gün yüzü göstermediler kimseye. Yıl 2008 hisse 9 TL yıl 2018 9.5 TL..Allah hakettiğinizin en güzelini versin yonetime..mübarek kandil günü bu duayı fazlasıyla hak ediyor..
    Hesabin yanlış hisse bölünmeden önce 2008 yılında 25 liradan önce 50 sonra 90 125 ve 180 liraya kadar yükseldi dostum..

6.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Hesabin yanlış hisse bölünmeden önce 2008 yılında 25 liradan önce 50 sonra 90 125 ve 180 liraya kadar yükseldi dostum..
    Yanlış değil çünkü ben bölünmüş haliyle hesapladim. Bölünmede değil bedelli ile cepten para verip aldık. (%600) grafikte çok net gözüküyor..cepten resim atamadım yoksa paylasirdim...2010/ 2018 ortalaması 11 üzeri..9 yıllık ortalama..
    Son düzenleme : Belekkimi; 27-03-2018 saat: 21:08.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Yanlış değil çünkü ben bölünmüş haliyle hesapladim. Bölünmede değil bedelli ile cepten para verip aldık. (%600) grafikte çok net gözüküyor..cepten resim atamadım yoksa paylasirdim...2010/ 2018 ortalaması 11 üzeri..9 yıllık ortalama..
    Dostum..kaç yıldır bu piyasalardasın bilmiyorum..biz..yani bir kaç arkadaşım 2003 yıllından 2008 yılılına kadar topladık 30 lira ortalama ile..ben 130 liradan sattım ben sattık tan 3 gün sonra Kayseri tarım kredi koparetifinden çok yüklü Siparis aldı 2009 sonbaharı idi..eski siparişlere bak görürsün..

Sonra burda çok kişi atıp tutuyor recep gencelli çok düzgün bir insandır..ben yoktum ama Bandırma da bir koperatif Recep günceli bizzat kendisi oradaki köylüye insanlara hisse 25 lira iken bağfaş alın yükselecek demiştir..nitekim 1.5 yıl sonra 25 - 188 lira hareketini yapmıştır...aksi yoktur..sonra bölündü..

8. Fiyatın önceden kaç olduğu önemli değildir. Bölünmeye göre hesaplanarak tekrar fiyat oluşturulur.

10 yıl önceki tutarla bugün elde olan tutar aynı. Eğer o gün 180 ise , bölünmeseydi bugün de 180 olurdu gibi.

Sayfa 160/555 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •