Sayfa 163/554 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Uzun zamandır takibimdeydi. Birkaç gündür 9.38 e yazdığım alışlar gelmemişti.
    Bugün 9.36 desteğini kırdı ve 9.15 te stabilleşti. Bende orta uzun vadeli alım için bu fırsatı kaçırmadım.

2. Bu gün gördüğü 8,24 en düşüğü, bundan önce taaa 15 nisan 2014 te görmüş.

3.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Bu gün gördüğü 8,24 en düşüğü, bundan önce taaa 15 nisan 2014 te görmüş.
    Peki birde dolar bazindaki durumu ne derseniz 12 yıllık dibinde. Rezillik diz boyu..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Peki birde dolar bazindaki durumu ne derseniz 12 yıllık dibinde. Rezillik diz boyu..
    Keser döner, sap döner. Gün gelir, hesap döner...
    Bu fiyatlardan alınan hisse, orta uzun vadede kesinlikle çok yüksek getiri sağlayacaktır. Zira bunla tarihi dipler.

5. Cumadan düne,
    Endeks:% 4.78
    Bagfaş:% 6.40 kaybettirdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

7. O kadar komik rakamlara geldi ki 10 yılın dibi+ dolar bazi zarar hiç söylemiyorum sadece son fabrika 150 milyon euro, ama bugün ki şirketin topyekun piyasa değeri 95 milyon $ ama hala satış yiyor eğer batmayacaksa (şuan batıyor gibi işlem görüyor) tahtanın umut vaad etmeyen şirket gibi yaraya geçmesi lazım her gün her hafta bugün bu hafta ne kadar eridik diye bakiyorum, inatlastik bir kere 11 yıldır bekliyorum defalarca ortalama düşürdüm ama oralardan da hep aşağı geldi dipsiz kuyu 0,8 pdd 0,5 olmayacağının garantisi de yok...bu kadar rezillik olmaz...
     Alıntı Originally Posted by KARSEL Yazıyı Oku
    sn: Belekkimi bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Bu yıl aylar önce genel kurula katılıp bazı düşüncelerimi açıklamayı düşünmüştüm,yakın zamanda bir operasyon geçirdiğim için katılamadım.Umuyorum bu düşüncemi ileri ki yıllarda yerine getiririm.
    15 yıl önce emekli oldum.Çalıştığım kurumda yaklaşık 4000 personel vardı,Borsa ile uğraşan arkadaşlar Bagfaş ile beni Özleştirir olmuştu,varın gerisini düşünün.

bütün yatırımcı arkadaşlara sağlıklı ve bol kazanç lı günler dileği ile.

8. Citibank son iki haftada 183 bin almış. Emeklilik fonları satışı bitti sanırım. Son iki haftada satmadilar

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 163/554 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •