Sayfa 177/555 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Yok ben odemiyorum deme lüksü olacagini sanmam...

Alıntı Originally Posted by yavuz1514 Yazıyı Oku
    24.500.000 euro ekstra (tazminat)bir odeme mi yoksa toplam borcun icinden odenmeyen bir titar mi
    Toplam fakat ŞU VAR ''''Söz konusu tahkim kararının Türkiye'de doğrudan icrası mümkün olmadığındaN''
    BU dava daha yıllarca sürer.

3. Bu karar ne anlama geliyor? Bilgisi.olan arkadaşlar açıklarsa sevinirim olumlumu olumsuzmu idrak edemedim

Alıntı Originally Posted by anibal22 Yazıyı Oku
    Bu karar ne anlama geliyor? Bilgisi.olan arkadaşlar açıklarsa sevinirim olumlumu olumsuzmu idrak edemedim
    Tahkim'den ceza yemiş fakat bu karar doğrudan Ülkemizde uygulanamıyor + Zaten bu kararın geleceği bellliydi çünkü metnin son satırında''Şirketimiz, söz konusu tahkim kararına karşı tenfiz sürecinde de gerekli savunmayı yapmak üzere hazırlıklarına başlamış olup''
    yani şirket zaten bu karara karşı hazırlıklara başlamış.
    Bu dava süreci uzun sürer mevcut fiyatlar dahilinde diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    Toplam fakat ŞU VAR ''''Söz konusu tahkim kararının Türkiye'de doğrudan icrası mümkün olmadığındaN''
    BU dava daha yıllarca sürer.
    Bu işin uzun süreceği net..sirket bu fabrika isine girdi gireli yatirimcinin anasindan emdiği burnu dan geldi ki daha ne kadar süreceği de belli degil... 2 yil once 16 tl olan hisse 6.57 ... Bu iste kasitli vebal sahibi olandan elbet birgün alacagim8zi alacagiz...

+ olarakta az önce belirttiğim gibi'' Bu Ceza ülkemizde şu haliyle uygulanamıyor''

Alıntı Originally Posted by yavuz1514 Yazıyı Oku
    Bu işin uzun süreceği net..sirket bu fabrika isine girdi gireli yatirimcinin anasindan emdiği burnu dan geldi ki daha ne kadar süreceği de belli degil... 2 yil once 16 tl olan hisse 6.57 ... Bu iste kasitli vebal sahibi olandan elbet birgün alacagim8zi alacagiz...
    Zaten artık bütün kötü durumlar şuan ki fiyatlar için de yeteri kadar geri geldi.

^^Arkadaşlar elimde bağfaş felan yok.Sadece habere istinaden dikkatimi çekti Sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum''

Sayfa 177/555 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •