Sayfa 195/554 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

yılbaşından bu yana alan satanlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bu b.k kuyusundan tek çıkış kaldı yabancı ortak bulursa yoksa kapısına kepenk vuracaklar. Hiç bir hesap yok. Kurumsallık dersen sıfır..yeni bir yatırımcı ilişkilerinden sorumlu birini atadilar dillere destan. Ne sorarsanız olabilirde olamayabilir de der.Fabrika ne zaman açılacak belli değil. Bu yıl olmaz der. Peki ocaktan sonraki o da belli değil bakalım der. Anlaşılan bunlar bize de kek lediler. Ne soruyorsanız inanın sizin yarı bilginiz yok zatta. Birde öyle ukala konuşuyor ki inanilir gibi değil. Bütün dağları kendi yaratmış beyefendi.firma ayağa kalkar mı boyle atamalar yaparlarsa biraz zor.
    Bir ay önce yazmistık şirket iyi sabretmis.
    Malumun ilanı. Yatırımcı ilişkilerinden sorumlu zat görevinden ayrılmış...çok mu aramislardi..yoldan geçeni koysalar çok daha iyiydi. Neyse yanlıştan erken dönülmüş..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. torunlarıma brakmak üzere 3,500 lot aldım en az 30-40 yıl borsada satılmadan duracaktır. tahta yapıcıya selamlar hisse miktarı para olarak 3,500 liraya düşşe bile satılmıyacak bilmem nereni yırtma diya ya<zıyorum çabaların boşadır.
    sen düşürdükçe almayam o. çocuğudur(kendi payına) spek bozuntusu

***BAGFS*** BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***BAGFS*** BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    13.09.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizde Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi olarak görev yapan Ahmet TEPEDELEN 31.10.2018 tarihi itibariyle görevinden ayrılmıştır. Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 Sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11. maddesi uyarınca yeni atama yapılınca Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/717170

BIST

(02/11/2018 - 09:21:40)

7. bir zamanlar borsanın yıldızı olan bu şirket kar şampiyonu temettü şampiyonu bağfaş iflasmı ediyor?yeni yatırım yapmıştı onun sonucu ne oldu dışardan ithal ettiğimiz bir gübre imal edecekti ne oldu?tarihi diplerini hatta her günü yeni bir dip oluşumu izliyoruz sanırım küçük yatırımcıda kalmamış.gübrede en büyük marka olan bu şirket hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız seviniriz.ne zaman kara döner toplam borcu ne kadardır hiç bilmeden çok azda olsa aldık. batsada önemi yok.
    bilenlerin bilgisini rica ediyoruz.bir arkadaşım 250 binliralık mirasa konmuş ne alıyım borsadan dedi bende bağfaş çok çok çok anormal ucuz dedim. lütfen bilgilerinizi paylaşırsanız seviniriz.

8. cevap alamadığıma göre küçük yatırımcı bu şirkette bitmiş.
    1- bu şirket konkordoto çeker iflas eder duvar kağıdı olur.kayıp 18 bin . öldürmez beni.
    2-bu şirketin sahibi kıçını kurtarmak için şirketi satar veya iyi bir ortak bulur.buda fiyatı 30 tl lere getirir. kazancım 75 bin olur.
    3-şirket iyi kötü yılbaşı üretime geçet 600 milyon tl borcu bitirir bir yılın sonunda hisse 200 tl lere vurur karım 580 bin olur.
    borsa denilen kumarhanede bu rik alınır şahsen. yatırım tavsiyesi değil sakın bana inanmayın.beddua almak istemem.250 bin tl mirası olan arkadaşa dedim ki 5 in altında bulduğunu al.şirkette yabancı yok.ben şahsen 4,50 altı olmaz biliyorum amaaaa burası borsa herşey olur.

Sayfa 195/554 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •