Sayfa 196/555 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 4438 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    cevap alamadığıma göre küçük yatırımcı bu şirkette bitmiş.
    1- bu şirket konkordoto çeker iflas eder duvar kağıdı olur.kayıp 18 bin . öldürmez beni.
    2-bu şirketin sahibi kıçını kurtarmak için şirketi satar veya iyi bir ortak bulur.buda fiyatı 30 tl lere getirir. kazancım 75 bin olur.
    3-şirket iyi kötü yılbaşı üretime geçet 600 milyon tl borcu bitirir bir yılın sonunda hisse 200 tl lere vurur karım 580 bin olur.
    borsa denilen kumarhanede bu rik alınır şahsen. yatırım tavsiyesi değil sakın bana inanmayın.beddua almak istemem.250 bin tl mirası olan arkadaşa dedim ki 5 in altında bulduğunu al.şirkette yabancı yok.ben şahsen 4,50 altı olmaz biliyorum amaaaa burası borsa herşey olur.
    Bence kimseye tavsiyede bulunma. Sonra vicdan azabı çekersin. Bu şirketin nasıl kurulduğunu araştır. Tilkilerin arasına kuzu olarak girersen yem olursun.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

2. etmedim zaten o arkadaşımada alma dedim..yazımdada belirttim sayın arkadaşım. bu şirkertin sahibinin hissede manipilatör olduğunu biliyorum zaten en fazla 18 bin kaybederim giderse gitsin dedim. biliyorum şirketin sahibi para kazandırmaz bu tahtada .borçlarını ödeyemez ise mecburen satacak. ozaman banvit gibi piyongo hissesi olur.benimki küçük bir macera işte kademeler bom boş kendi alıyor kendi satıyor . yılbaşında üretime gecerse işte ozaman şirketin sahibi bile tutamaz hisseyi. tabiiki tuvalet kağıdı da olabilir bu hisse kağıdı.kimseye benim gibi maceracı olmayın derim sıfırı bile tüketebilirsiniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    etmedim zaten o arkadaşımada alma dedim..yazımdada belirttim sayın arkadaşım. bu şirkertin sahibinin hissede manipilatör olduğunu biliyorum zaten en fazla 18 bin kaybederim giderse gitsin dedim. biliyorum şirketin sahibi para kazandırmaz bu tahtada .borçlarını ödeyemez ise mecburen satacak. ozaman banvit gibi piyongo hissesi olur.benimki küçük bir macera işte kademeler bom boş kendi alıyor kendi satıyor . yılbaşında üretime gecerse işte ozaman şirketin sahibi bile tutamaz hisseyi. tabiiki tuvalet kağıdı da olabilir bu hisse kağıdı.kimseye benim gibi maceracı olmayın derim sıfırı bile tüketebilirsiniz
    Girdi maliyetlerini tam olarak incelemedim, kişisel fikrim artan döviz kurları ihracat için pozitif etki edebilir. . Ancak borçluluk durumu ve direksiyondaki yaşlı kurt hisseye yaklaşımı negatif yönde etkiliyor. Bilancosu güzel, ucuzlamış, iyi yönetilen şirketler varken neden yatırımcı bu hissede alıcı olsun. Dediğiniz gibi bir maceradan öte değil bu hisse. Umarım sizi üzmez.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

4.  Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Girdi maliyetlerini tam olarak incelemedim, kişisel fikrim artan döviz kurları ihracat için pozitif etki edebilir. . Ancak borçluluk durumu ve direksiyondaki yaşlı kurt hisseye yaklaşımı negatif yönde etkiliyor. Bilancosu güzel, ucuzlamış, iyi yönetilen şirketler varken neden yatırımcı bu hissede alıcı olsun. Dediğiniz gibi bir maceradan öte değil bu hisse. Umarım sizi üzmez.
    önemli değil dostum yaşım ilerledi bir ayak çukurda yaşlı kurt dediğin adam da bende öbür dünyaya 8m kefen bezi götüreceğiz. onuda mezarda böçekler yılanlar yiyecek benide.bende derimki eğer şerefi varsa o yaşlı kurtun bu yaşta onun bunun ekmeği ile oynamsın zira ömrü çok az kaldı gerçi onun gibi şeytanların gözünü toprak doyurur. çoğu gitti çok azı kaldı. belki nesillerim aldığım lotla ihya olur kim bilir. nasıl olsa bende yaşlı kurtta bir gün öleceğiz.

5. Evet yıllardan sonra ilk kez Ege gübre ile bagfas piyasa değeri esitlenmis oldu. Biri 600 trilyon yatırım yaptı yüzüne gözüne buluştirdı. 3 yıl bitiyor fabrikanın bittiği ve halen faaliyete sokamadi. Sokabileceklerine dair dair bir bilgide yok. Bugün yarın aylar derken 3 yil bitti tık yok.

Biri hisseyi cazip yaptı. Enazindan faaliyetine devam ediyor.
    Bari şu tezegi satsalarda millette kurtulur. Bu gidişle başka kurtuluşu da zor gibi..enazindan şuan için..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

***BURCE* *BAGFS*** BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***BURCE******BAGFS*** BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [BAGFS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yönetim kurulumuzun 14.11.2018 tarihli toplantısında alınan karar gereği
    Şirketimiz ile Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. (BAGFAŞ) arasında akdedilen 18.04.2014 ve 18.12.2014 tarihli sözleşmeler nedeniyle iş sahibi BAGFAŞ aleyhine, sözleşmelerin tasfiyesi, tasfiye kesin hesabı, bakiye hak ediş alacağı, fiyat farkı alacağı, ek maliyet farkı alacağı, munzam zarar alacağı ve manevi tazminat alacaklarından oluşan taleplerin başlangıç aşamasında 2.000.000,00-TL (203.500,00-TL'si manevi tazminat olmak üzere) olacak şekilde kısmen HMK 107 kapsamında belirsiz alacak davasına konusu edilmesine sözleşmelerdeki münhasır yetki şartları nedeniyle davaların Erdek Asliye Hukuk Mahmesinde (Ticaret Mahkemesi sıfatı ile) açılmasına karar verilmiş ve bugün itibari ile dava ikame edilmiştir
    Konu ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/719858

BIST

(14/11/2018 - 16:22:23)

7. Bürçelik le bağfaşın ne bağlantı sı var acaba bilen varmıdır.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ...."............"

Sayfa 196/555 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •