Sayfa 202/555 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 4438 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. İşin komik tarafı 2.5 milyon dolarlık satışla %8 pirimlenen hisse 3,8 milyon dolarlık satışta tepki vermemesi..Tam bir komedi...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. üretim devam ediyor ve çok kısa sürede hissenin 7-8 tl bandına gelmesi gerekir. 2019 da tam kapasite çalışıp süpriz bir fiyata gelme olasılığıda var.
    yanılabilirim yatırım tavsiyesi değildir.

3. Buraya da bir umut, bir haber var mı diye sürekli bakıyorum ama bir ses bile yok. Paramız batıyor, bir gören ben miyim bilmiyorum, inanın artık umudum giderek tükeniyor. Hisse sürekli düşüyor ve hiç çıkmıyor, düştüğü yerden en ufak tepki vermiyor. Gerçekten lütfen bir bildiği olan var ise paylaşsın. Benim param %40'a indi. Bu şirket yarın konkordato ilan ederse halimiz ne olacak, görüntü çok kötü. Tüm paramızı kaybetmemizden korkuyorum. Var mı bir umut, lütfen paylaşın, var mı bir bildiği olan?

4. Senin gibi şirketin Allah belasını versin. Bay Gencer bu şirketten tek kuruş yemek nasip olmasın sana...beter olun..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5.  Alıntı Originally Posted by silverysign Yazıyı Oku
    Buraya da bir umut, bir haber var mı diye sürekli bakıyorum ama bir ses bile yok. Paramız batıyor, bir gören ben miyim bilmiyorum, inanın artık umudum giderek tükeniyor. Hisse sürekli düşüyor ve hiç çıkmıyor, düştüğü yerden en ufak tepki vermiyor. Gerçekten lütfen bir bildiği olan var ise paylaşsın. Benim param %40'a indi. Bu şirket yarın konkordato ilan ederse halimiz ne olacak, görüntü çok kötü. Tüm paramızı kaybetmemizden korkuyorum. Var mı bir umut, lütfen paylaşın, var mı bir bildiği olan?
    12 yıla giren biri olarak bu şirket iflasa adım adım ilerliyor. Tek kurtuluşu satışı başka bir kurtuluş gözükmüyor...cümleten geçmiş olsun. Sizin paranızı bilmem ancak benim bir ev param uçtu gitti ve zehir olsun yemek nasip olmasın yönetimde her kimin payı varsa..

6. Ne şirkette, ne yatırımcılarında hiç ses yok gerçekten sessiz ve sürekli bir çöküş var, 1 yılda paramın %60'ını kaybettim, eşim beni kumarbaz olarak görüp güvenmemeye başladı bu kâğıt yüzünden, mali verileri çok kötü, banka borcu çok yüksek, lütfen rica ediyorum bir bilgisi olan var ise paylaşsın, hiç düzelme umudu yok mu, paramın %60'ı gitti, sürekli de düşüyor, batıyoruz ağırıma gidiyor...

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    12 yıla giren biri olarak bu şirket iflasa adım adım ilerliyor. Tek kurtuluşu satışı başka bir kurtuluş gözükmüyor...cümleten geçmiş olsun. Sizin paranızı bilmem ancak benim bir ev param uçtu gitti ve zehir olsun yemek nasip olmasın yönetimde her kimin payı varsa..

7.  Alıntı Originally Posted by silverysign Yazıyı Oku
    Ne şirkette, ne yatırımcılarında hiç ses yok gerçekten sessiz ve sürekli bir çöküş var, 1 yılda paramın %60'ını kaybettim, eşim beni kumarbaz olarak görüp güvenmemeye başladı bu kâğıt yüzünden, mali verileri çok kötü, banka borcu çok yüksek, lütfen rica ediyorum bir bilgisi olan var ise paylaşsın, hiç düzelme umudu yok mu, paramın %60'ı gitti, sürekli de düşüyor, batıyoruz ağırıma gidiyor...
    Ben battı gözü ile bakıyorum. Onun için acitmiyor artık. Ancak aldıkları ah yerle yeksan eder bunları. Umut kısmına gelince ben tek umut ortaklık veya satışta görüyorum..yada çok yüklü yurt dışında mal satışı. oda yıllık en az 250/300 trilyonluk.baska rurlu cevirmesi zor..hisse dolar bazında 20 önceki fiyatına gelmiş yüzüne bakan yok...şirketinde hisselere yönelik bir politikasında olmayınca 5/10 korkarlar dibe indiriyorlar..sahipsiz...

8. Bugün %4,5 düşecek ne oldu ilâve... Son 1 yılda %65 düştü zaten. Batsa en fazla kalan %35 gidecek.. aşşağlık firma...

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Ben battı gözü ile bakıyorum. Onun için acitmiyor artık. Ancak aldıkları ah yerle yeksan eder bunları. Umut kısmına gelince ben tek umut ortaklık veya satışta görüyorum..yada çok yüklü yurt dışında mal satışı. oda yıllık en az 250/300 trilyonluk.baska rurlu cevirmesi zor..hisse dolar bazında 20 önceki fiyatına gelmiş yüzüne bakan yok...şirketinde hisselere yönelik bir politikasında olmayınca 5/10 korkarlar dibe indiriyorlar..sahipsiz...

Sayfa 202/555 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •