Sayfa 204/554 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. ...hey gidi bağfas..nereden nereye...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Son aylarda Bizim menkul ve iş yatırım sürekli alırken emeklilik ve yabancı satışta. Bakalım sonu nereye varacak.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Fabrikadaki olaylar benim gözümden...
    bu sabah bir gemi gitti yeni bir gemi geldi....
    yurt dışından gelen ham madde gemileri bunlar ....(kımızı-beyaz vinç çalıştı).
    uzun bir aradan sonra gecen hafta bir sevkiyat oldu gemi ile..(mavi vinç çalıştı)
    gemilerin biri gidiyor biri geliyor hareket başladı limanda....
    6-7 aydır çalışmayan fosforik asit tarafı çalışmaya başladı kanımca ....
    çünkü atık kamyonları gezinmeye başladı. 6-7 gündür ..
    15-20 gündür can tarafındaki bacalardan gelen dumanlar yoğunlaştı .....
    benim Kapıdağ daki kulübeden bunlar gözüküyor ......
    satış meselisi 3 aydır memelekette zirve yaptı lakin bir hareket yok...
    olsaydı banvit gibi muhakkak ayyuka cıkardı.....
    benim bildiğim önemli bir durum var ama oda bende kalsın.....
    manipilasyona girer etik olmaz....ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Olanları gözle görünenleri güzel ozetlemissiniz. Tabi kapalı kapılar ardında neler oluyor kim bilir. Duyumlarinizi buraya yazmamaniz iyi olmuş. Yanlış anlasilabilirdi.
    Bir yerde görmediğimiz duymadığımız haberler aldık. Bilgilendirme için teşekkürler ederim.

Şirketin itibarı hisseleri dir. Bu itibarı atağa kaldıracaktır yönetimdir. Ne oluyor CAN faaliyete geçtimi. Satılan CAN yeni üretimini. Şirket en kısa sürede yatırımcıları bilgilendirmeli...yada SPK sormali...

4. Uluslararası mahkemenin verdiği EUR 24,5 milyon ceza ve banka borcu. Bu ikisi hisseyi ve şirketi öldürüyor. Talihsiziz gerçekten.

Bu firmaya güvenen insanlara karşı firmayı yönetenlerin görevi ve sorumluluğu firma değerini yükseltmekti. Kimse EUR 24,5 milyon ceza yiyebilecek derecede saçmalanabileceğini kimse düşünemedi...

Sayın MR&MRS önemli durum nedir bilmiyorum ama bu ceza iptal edilmeden umutsuzum ben...

Ki bu firmanın başındakiler o cezadan kurtulamaz çapları yetmez...

Kâğıt soluksuz sürekli düşüyor. Allah yardımcımız olsun amin.

Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Fabrikadaki olaylar benim gözümden...
    bu sabah bir gemi gitti yeni bir gemi geldi....
    yurt dışından gelen ham madde gemileri bunlar ....(kımızı-beyaz vinç çalıştı).
    uzun bir aradan sonra gecen hafta bir sevkiyat oldu gemi ile..(mavi vinç çalıştı)
    gemilerin biri gidiyor biri geliyor hareket başladı limanda....
    6-7 aydır çalışmayan fosforik asit tarafı çalışmaya başladı kanımca ....
    çünkü atık kamyonları gezinmeye başladı. 6-7 gündür ..
    15-20 gündür can tarafındaki bacalardan gelen dumanlar yoğunlaştı .....
    benim Kapıdağ daki kulübeden bunlar gözüküyor ......
    satış meselisi 3 aydır memelekette zirve yaptı lakin bir hareket yok...
    olsaydı banvit gibi muhakkak ayyuka cıkardı.....
    benim bildiğim önemli bir durum var ama oda bende kalsın.....
    manipilasyona girer etik olmaz....ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Bireysel bir hissedar için, hisse değerinin düşmesini yaşamak doğal, o çok zaman yaşanan bir durum, fakat bu firmada ben hayatımda ilk kez paramın tümünü kaybetmekten korkuyorum. Şu anda bir banka ya da endeks 30 firmada olsak, daha fazla düşmüş bile olsa, bu korkuyu yaşamazdık hiç değilse. İnsanlara bunu yaşatanlara yazıklar olsun...

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    ...hey gidi bağfas..nereden nereye...

6.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    BAGFS hakkında 18 ay önce yazdığım HERŞEY tek tek çıkmadı mı?
    buyrun inceleyin:

#
    https://i.postimg.cc/3wyMv5Xk/BAGFS2.jpg

#
    https://c.piclect.com/o181214_cdf70.jpg

##

https://s15.directupload.net/images/181214/cpkoio54.jpg

#################

merak etmeyin SON 9 ay kaldı TEKNİK sıkıştı..tepki ile 7*9 try ye kadar tepki verebilir..dolar bazlı %15 daha düşebilir..tabii dolar çıkarsa zor..

korkmayın artık bunda korkunuz bitsin..

nedenlerim burada:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

ne kadar çok yanıldığınızı ve yazdıklarınızın bir hayal mahsülü ve temelsiz olduğunu gördünüz.bu hisse çöp olacak duvar kağıdı olacak göreceksiniz. ben aldığım çok azda olsa hisseden bir inat uğruna vazgeçtim.4,50 kesin olacak onun altı sıfır lira olacak
    yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir

7.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    ne kadar çok yanıldığınızı ve yazdıklarınızın bir hayal mahsülü ve temelsiz olduğunu gördünüz.bu hisse çöp olacak duvar kağıdı olacak göreceksiniz. ben aldığım çok azda olsa hisseden bir inat uğruna vazgeçtim.4,50 kesin olacak onun altı sıfır lira olacak
    yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir
    Sallamak serbest meydan boş..şirketin ölüsü 500 trilyon eder. Oda hisse başına 10 TL...piyasa kotuyken sallayan çok olur. Önemli olan bugünü değil yarını bugünden görmektir..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by silverysign Yazıyı Oku
    Uluslararası mahkemenin verdiği EUR 24,5 milyon ceza ve banka borcu. Bu ikisi hisseyi ve şirketi öldürüyor. Talihsiziz gerçekten.

Bu firmaya güvenen insanlara karşı firmayı yönetenlerin görevi ve sorumluluğu firma değerini yükseltmekti. Kimse EUR 24,5 milyon ceza yiyebilecek derecede saçmalanabileceğini kimse düşünemedi...

Sayın MR&MRS önemli durum nedir bilmiyorum ama bu ceza iptal edilmeden umutsuzum ben...

Ki bu firmanın başındakiler o cezadan kurtulamaz çapları yetmez...

Kâğıt soluksuz sürekli düşüyor. Allah yardımcımız olsun amin.
    bu cezayı avrupa kesti tahsilat, icra vs. hakkı yok fakat bu cezayı tahsilat icra vs.. yetkisi TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN....Ve emsali olmayan bir konu zaman aşımından erir gider.....

konuda bagfaş haklı bimem kaç yüz milyon euroya fabrika yaptır gübre anlaşmaları yap fabrika çalışmasın...bakılacak olursa kanımca TÜRK yargısı bu açıdan bakar.....inceler sonuçu avrupaya yollar bu sefer almanlarda tekrar tahkime gider sonra bagfaş tekrar gider bu konu 10-15 sene sürer
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 204/554 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •