Sayfa 21/555 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4438 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Bagfasin satisina dair hicbir ortamda haber yok ama bunu birazda biz mi oraya yoruyoruz

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by Şafakalı Yazıyı Oku
    Yani BAGFAS'ı yerli ya da yabancı yatırımcıya satıp,aldıkları para ile Üretimde sorun yaşamayacakları başka ülkelerde yeniden "Gübre Üretim Tesisi" kurup devam edecekler..Öyle mi anlamalıyız? O zaman hissedarlar,kağıdın beline vurup mal toplamaya çalışıyor olmalılar..Bu hisse en kötü bir satışta bile 5.-USD değerinin altında kalmaz..Arazileri,limanı,tesisleri ve her şeye rağmen kâr potansiyeli ile..5.- USD ise ortalama min. 3.7 bugünki kurla..18.5 Tl. anlamına gelir..Şirket değeri de 225.000.000.-USD ki bu en düşük bir değerdir..Bu teori doğru ise..Yapmaya çalıştıkları önce hüplet sonra lüplet taktiği olabilir..YTD...
    Benim anladığım o değil. Yabancı şirketlerin kendileri için tesisi satın alıp yada bir şekilde kullanıp (kira vb) gübre üretmeleriydi. Bu yönde teklif aldıklarını KG Bey ifade etmişti. Ama bu gübre yasağı varken ifade edilmişti.

3.  Alıntı Originally Posted by Halastoy Yazıyı Oku
    Benim anladığım o değil. Yabancı şirketlerin kendileri için tesisi satın alıp yada bir şekilde kullanıp (kira vb) gübre üretmeleriydi. Bu yönde teklif aldıklarını KG Bey ifade etmişti. Ama bu gübre yasağı varken ifade edilmişti.
    O durumda Tesisleri kiraya vermek gerekir mi?Kiracı olacak olan her kimse,ona üretip ona ihraç etsin..Bu arada iç piyasaya da Amonyum Nitrat dışında ki tüm ürünlerini yapsın ve satsın..Değil mi?

4. Yaklaşık 2 aydır hiçbir aktivite yok tümosan bile motor olayından sonra en azından bir gün çıkış yapmış her gün üç beş düşüşte daha ne kadar düşecek banvit satılma olayından sonra ikiye katladı gençerden iyi yönetir alan her kimse..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bir haftadır soluksuz düşüyor takaslara baktığımızda haftalıkta emeklilik fonları topluyor havası mevcut bugün birazcıkta doçe almış karın ağrısı nedir bilmiyorumda mübarek 8 gündür eksi kapıyorsun bir günde artı kapasan ölürmüsün.Teknik olarak bir cacık yok sadece bolinger alt bandına değmiş biraz olsun tepki verebilir şu fed olayı neticelensinde önümüzü görelim artık.

6.  Alıntı Originally Posted by ahmethan214 Yazıyı Oku
    bugün 10 liradan biraz alsam mı demiştim ki burda ki satılacak muhabbetlerini görünce vazgeçtm. En son pegasusta satılacak dendi ve hisse yüzde 15 düştü .Satılacak uçacak kaçacak muhabbetleri dönnce benm idem bulanıyor kaçıyorum o kağıtlardan aklınızda bulunsun
    Helal olsun sana işte gerçek yatırımcı kimsenin gazına gelmiyor biz en ufak dedikoduda dalıyoruz hisseye kendimizi bir frenleyemiyoruz sonuç olarakta hep zarar yazıyoruz hayırsız Kocalı hisse kardeş bu .

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bedelli bekleniyor kardeşim.O yüzden düşüyor. YTD

Sayfa 21/555 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •