Sayfa 23/555 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 177 - 184 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Forum herkesin fikirlerini paylastigi yer olumlu gorursen yararlanirsin gormezsin yararlanmazsin zaten amac fikir paylasmak. Bagfasin islem hacmi suan dusuk belki gunluk islem hacmi artarsa suanki yerinden 1 2 tl yukari cikacak bu da olumlu haberlere bagli yoksa biz burda dusecek cikacak dedigimizde hisse bundan etkilenmez benim fikrim bu herkes ozgurce yazabilir

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by ahmethan214 Yazıyı Oku
    bak kağıt ne kadar boş ve forumunda yazılanlar ne kadar . İşte ben bunu baz alarak almadım hemde uçacak kaçacak deniliyor birde neden uçacağı kaçacağı yazılmadan sallıyor burda olmasını istediğini yazıyor birileri ve muhtemelen bunu yazanlar ciddi zarardalardır. Borsada pskolojiyi iyi okursna kaanırsın ve forumlar pskolojiyi çok iyi yansıtır ve genelde tersten anla forumları alalım diyorsa millet uzak dur satalım diyorsa al bilmem anlatabildimmi
    Sat diyom la formda şimdi bu hisseyi alacakmisin la git kumda oyna orada çöp yok kendini güvenceye al

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Takilma arkadas o zaman forumsa herkes fikrini adam gibi acikliyor yok burda yazilanin tersini yapacakmis ucacak kacacak denmis kimse ucacak demedi satilma ihtimali var dediler bunun uzerine konusuldu almadiysan ne ala ama gun gelir bu bagfas seni de rezil eder hisseye guvenmese kimse almaz zaten potansiyel olmasa kimse parasini riske etmez yazma busekilde forumu kotuliceksen

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

4. düz mantık :

17 Ocaktan bu yana 2 ayda %10 düşerse ,ki bu arada (borsa %30 çıkmışsa)..yaklaşık olarak 10 ay sonra 1 tl nominal değerden işlem görmeye başlar ...

5. İlgi:*17.05.2016, 20.07.2016, 20.09.2016, 18.11.2016 ve 18.01.2017 tarihli özel durum açıklamalarımız

SPK'nın Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23.maddesinin 7.fıkrası gereği bilgilendirme amacıyla yapılan açıklamadır.

2015 yılının 3.çeyreğinden itibaren devreye alınmaya başlanarak üretime geçen CAN/AN kimyevi gübre üretim tesisimizin kurucu ThyssenKrupp Industrial Solutions AG firması tarafından garanti testleri mukavele şartları çerçevesinde yerine getirilmediğinden tesellüm edilemediği ve ThyssenKrupp Industrial Solutions AG firmasının bu sebeple ICC International Court of Arbitration - Uluslararası Tahkim Mahkemesi'ne yaptığı başvurunun 17.05.2016 tarihinde Şirketimize tebliğ edildiği duyurulmuştu.*

Söz konusu dava ile ilgili süreç devam etmekte olup, gelişmeler olması halinde kamuoyu ile paylaşılacaktır. * * * **

Saygılarımızla,

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu kağıttan bi cacık olmaz.180 lerden aldım.60 Lara bedelli 1250ere bedelsiz geldi.5 yıl oldu haaala uyuzlaniyi.gencerler adama para yedirmez.ytd

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by feiren66 Yazıyı Oku
    Bu kağıttan bi cacık olmaz.180 lerden aldım.60 Lara bedelli 1250ere bedelsiz geldi.5 yıl oldu haaala uyuzlaniyi.gencerler adama para yedirmez.ytd

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yoğurt var hıyar var cacık yapacak kişi işte o yok oda kendini hıyar gillerden Sandığından malesef cacık olmuyor.

8. Deh hadi deh deh oğlum kımılda biraz

Sayfa 23/555 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •