Sayfa 232/555 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dürbünleri eline alan da yok..gemileri izleyecek kimseler kalmamış...ama işaretler olumludur...son çıkışın düzeltmesi de bu gün bittiğini görüyorum...tekrardan çıkacağına inanıyorum..
    2 yılı aşkın süredir üzerine ekleyerek sahip çıkıyorum elimdekilere, katılıyorum uzun süre sonra tünelin ucunda ışık belirmeye başladı ancak ky o kadar bezdi ki emin olamıyor kimse, kur biraz daha gevşese, yakışıklı bi çeyrek rakamları alsak tadından yenmeyecek

2.  Alıntı Originally Posted by chacu Yazıyı Oku
    2 yılı aşkın süredir üzerine ekleyerek sahip çıkıyorum elimdekilere, katılıyorum uzun süre sonra tünelin ucunda ışık belirmeye başladı ancak ky o kadar bezdi ki emin olamıyor kimse, kur biraz daha gevşese, yakışıklı bi çeyrek rakamları alsak tadından yenmeyecek
    bağfasta genelikle en iyi ciro ve kar ilk çeyrekte geliyordu...sonraki çeyreklerde ciro düşüktü...yalnız ikinci çeyrekte ihracatın ilk çeyrekten daha iyi olduğunu söylüyorlardı arkadaşlar...yurtiçi satışları ise ilk çeyrek kadar olması çok zor....ilk çeyrek gibi kar getirmesi zor ama geçen yılın çeyreğine göre iyileşme çok fazla olacak...doların düşecek olması kur giderlerini ve finansman giderlerini aşağı çekecek...artan ihracat ile de güzel bilançoların gelmesi gerekiyor diyor mantığımız....

eğer ikinci çeyrekte ciro ilk çeyrek kadar olursa ?? kar ilk çeyrekten iyi olur...çünkü ilk çeyrekte dolar %6 çıkmış iken şu ana kadar dolar %2,5 çıkmıştır...ama dediğim gibi genelde cirolar daha az geliyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. önemli olan geçen yıla göre bilançoların iyileştiği görülmesidir...buda muhakak görülecektir...daha önce de söyledik yaptıkları son fabrikanın maliyet ederi bile 24 tl imiş...işte artacak ihracat döviz borcunun azalmasını sağlayacak...borçlarını döndürmesini sağlayacak...en kötüsü atlatıldı...fedin faiz indirmesi ile kur giderleri ve finansman giderlerinde büyük iyileşmeler olacak...tabi bunları sonraki çeyreklerde görebileceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Kekleşme sorunu ile ziyan olan yıllar ve şirket umarım geleceğin çilekli pastası olur

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dürbünleri eline alan da yok..gemileri izleyecek kimseler kalmamış...ama işaretler olumludur...son çıkışın düzeltmesi de bu gün bittiğini görüyorum...tekrardan çıkacağına inanıyorum..
    bu gün bağfas gerçekten de tahmin ettiğimiz gibi düzeltmesini bitirdiğini ilan edip üzerine de 6,36 ya kadar çıkış yaptı..üstelik de endeksin ekside olduğu bir günde...tebrikler bağfas...

6. elimde yok ama gönlüm yine de seninle...ileride belki beni hatırlarsın...fiyatım 5 lerdeyken gazcı keko diye bir aşığım vardı dersin...

7. sevgili olduğum her hissenin kısmeti hemen açılıveriyor.... aradan bir ay geçmeden evlenip uzaklara gidiyorlar...

yakında traktör ,karel ,uluun kızlarının da kısmeti açılacak...bakalım bu kısmetler kime gidecek ??

8. suskunluğunu 75bin ton can ile bozdu

Sayfa 232/555 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •