Sayfa 234/555 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Beni boş verin dürbünle gördüklerinizi paylaşmaya devam edin teknikçi gözüyle göstergeler şişti zaten.
    dürübüne gerek yok sevenlerimiz var orada....

son paylaşımlarımı yaptığımda hisse 575 civarındaydı şuan 680 faydamız oldu ise ne

mutlu bana.....artık bagfaş ile ilgili paylaşım yapmayacağım

iyi kötü bir kaç haber var lakin hissesi olan veya olmayan insanlar için yön vermek istemiyorum ,

iyi olur Allah tan kötü olur benden bilirler .....

MAÇASI YİYEN ALSIN-SATSIN.....
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    dürübüne gerek yok sevenlerimiz var orada....

son paylaşımlarımı yaptığımda hisse 575 civarındaydı şuan 680 faydamız oldu ise ne

mutlu bana.....artık bagfaş ile ilgili paylaşım yapmayacağım

iyi kötü bir kaç haber var lakin hissesi olan veya olmayan insanlar için yön vermek istemiyorum ,

iyi olur Allah tan kötü olur benden bilirler .....

MAÇASI YİYEN ALSIN-SATSIN.....
    Ben oldukça iyimser ve iddalıyım, çooook uzun zamandır takibimde idi, ilk 5 altını gördüğünde piyasa çok karamsardı 4'ü gösterirler diye düşündüm ama göstermediler döndü. 5,70 te aldım 5'e geri dönecek diye kol kestim, Son gelen 75 k tonluk sipariş haberi ve dövizdeki gevşeme alım kararı vermemde etkili oldu. Dövizin bi yere gidemeyeceğini hatta düşeceğini düşünüyorum. EĞER BU OLURSA TADINDAN YENMEYECEK.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Ben oldukça iyimser ve iddalıyım, çooook uzun zamandır takibimde idi, ilk 5 altını gördüğünde piyasa çok karamsardı 4'ü gösterirler diye düşündüm ama göstermediler döndü. 5,70 te aldım 5'e geri dönecek diye kol kestim, Son gelen 75 k tonluk sipariş haberi ve dövizdeki gevşeme alım kararı vermemede etkili oldu. Dövizin bi yere gidemeyeceğini hatta düşeceğini düşünüyorum. EĞER BU OLURSA TADINDAN YENMEYECEK.
    bagfaşı iyi tanır iyi bilirim kemal ağanın şuan A****** ta tatilde olduğunu dahi söyleye bilirim

aralık ayından buyana alır satarım ....

o zamanlarda sn bellekkimi üstat ile özelden her hafta fabrikanın iyi kötü haberlerini paslaştık....

şuan muhtemeldir ki buralarda biraz soluklanıp ayın 10-15 şinden sonra bilancoyu satmaya-satın almaya başlayacaktır..

herkesin hakkında hayırlısı olsun ....Y-T-D
    :

4.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    bagfaşı iyi tanır iyi bilirim kemal ağanın şuan A****** ta tatilde olduğunu dahi söyleye bilirim

aralık ayından buyana alır satarım ....

o zamanlarda sn bellekkimi üstat ile özelden her hafta fabrikanın iyi kötü haberlerini paslaştık....

şuan muhtemeldir ki buralarda biraz soluklanıp ayın 10-15 şinden sonra bilancoyu satmaya-satın almaya başlayacaktır..

herkesin hakkında hayırlısı olsun ....Y-T-D
    Bende yakından tanıyorum. 97 sonu 98 başlarıydı yanlış hatrlamıyorsam. kısa sürede 30 liralardan 500 lirayı gösterdi gencer yada piyasa ne derseniz deyin.

AMİN.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bende yakından tanıyorum. 97 sonu 98 başlarıydı yanlış hatrlamıyorsam. kısa sürede 30 liralardan 500 lirayı gösterdi gencer yada piyasa ne derseniz deyin.

AMİN.
    Böyle şeyler yazma yanlış biliyorsun insanların nefsi ile 3 kuruş için algı yapma...

tamam şirket temmettü canavarıydı lakin

özellikle yatırımcı acısından 2005-2008 arası aşırı gözde bir firma idi .....

buradada zaten recep gencer manipüle etti hisseyi ...

2007 başlarında tüm çalışanlarına toplantı yaparak hisse almaları konusunda uyardı

bu dedi kodu ile çoğu bandırmalıda arabasını evini sattı bu kervana katıldı .....

bereket versin diyenler çok para kazandı ....yukarıda yakalananlar da iflas etti

gerçi fabrikanın kuruluşundada tüm edincik beldesinide öptü bunlar....

2008 de aynı politikayı banvit uyguladı vural görenerde banvit personeline aynı toplantıyı yaptı
    :

6. Bu bağfaş başka bağfaş artık, 2009/18 arası kapasitelerine nereden ulaşabiliriz? hisse kalktığı zaman heyecana kapılıp kaptırmayalım bir fiyat biçelim.

7.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Böyle şeyler yazma yanlış biliyorsun insanların nefsi ile 3 kuruş için algı yapma...

tamam şirket temmettü canavarıydı lakin

özellikle yatırımcı acısından 2005-2008 arası aşırı gözde bir firma idi .....

buradada zaten recep gencer manipüle etti hisseyi ...

2007 başlarında tüm çalışanlarına toplantı yaparak hisse almaları konusunda uyardı

bu dedi kodu ile çoğu bandırmalıda arabasını evini sattı bu kervana katıldı .....

bereket versin diyenler çok para kazandı ....yukarıda yakalananlar da iflas etti

gerçi fabrikanın kuruluşundada tüm edincik beldesinide öptü bunlar....

2008 de aynı politikayı banvit uyguladı vural görenerde banvit personeline aynı toplantıyı yaptı
    Toplantıları hangi fiyatlarda iken yaptıkları önemli. Çalışanlarına alın kazanırsınız diyebilir neden olmasın? OLANI SÖYLEDİM.

8. Bu hisse forumdaki çulsuzlarla yürümez. Büyük çok büyükler gerek, rahatım yani. Hiç bir hissede de öyle bir niyetim olmadı olmayacak. Allah korusun. Hem adım boşunamı çıkmış bastığı yerde ot bitmez diye? benim arkamdan kimse gelmez FORUMDA.
    Son düzenleme : kitapci34; 04-07-2019 saat: 00:59.

Sayfa 234/555 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •