Sayfa 243/554 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. bak büyük balıktır bağfaş diyorumya, o sloganı ilk kullandığım hisse taze zirvesinde ha.

2. yok acele etme bi 3 gün daha sıkış buralarda ki şiddeti yüksek olsun bayrak direği de uzunca olsun.

3. ayak oyunlarına da 3/5 kuruşa da kan_ma_YIN firmanın durumu iyiye gittikçe hisse de gidecek

4. Abi
    yaw çok soruyorsun gene ne oldu
    kızma abi bi şeye takıldımda
    eeeeeeeeee
    hani dedinya alacan bekleyecen deye, ahanda bu spekmidir neym görmezse hisseyi
    dert ettiğin şeye bak spekler dünyanın en zeki insanlarıdır gözden kaçırmaları mümkün değil

5. Abi gene bi şey sorcam
    e sor madem dilimin döndüğünce söyleyeyim
    abi forumda elbet bende okuyorum bi şeyler, güçlü döviz pozisyonu olan firmalarda bi yoğunluk görüyom
    haklısın bir yoğunluk bir ilgi var da bu döviz ucuzken güzeldir, dövizin ucuz olduğunu düşünüyorsan git onlarda pozisyon al diyecemde ben dövizden bi cacık olmayacağını ve döviz borçlu firmaların daha bi karlı çıkacağını düşünüyorum bu süreçten, hem sana ne firmanın cebindeki dövizden döviz yükselecek diyorsan git döviz al, adamın cebindeki dövize sen neden daha fazla para ödeyeceksin? Bir de sanayici sanayi işi yapar yatırım yapar, banka mı o?

6. Abi bugün son sorum
    gene ne var
    abi teknik meknik diyon bollinger sıkışsın, olgunlaşsın vs. falanda bende bakıyom bazı hissler öyle teknik olgunlaşsın falan beklemeyip hemen her gün gidiyo
    E ben teknikçi değilim bi teknikçi gelip açıklar hisseye ilgi artınca da şunu diyeyim her hissenin karakteri farklı, her yiğidin yoğurt yiyişi aynı değil ya öyle bi şey.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Abi gene bi şey sorcam
    e sor madem dilimin döndüğünce söyleyeyim
    abi forumda elbet bende okuyorum bi şeyler, güçlü döviz pozisyonu olan firmalarda bi yoğunluk görüyom
    haklısın bir yoğunluk bir ilgi var da bu döviz ucuzken güzeldir, dövizin ucuz olduğunu düşünüyorsan git onlarda pozisyon al diyecemde ben dövizden bi cacık olmayacağını ve döviz borçlu firmaların daha bi karlı çıkacağını düşünüyorum bu süreçten, hem sana ne firmanın cebindeki dövizden döviz yükselecek diyorsan git döviz al, adamın cebindeki dövize sen neden daha fazla para ödeyeceksin? Bir de sanayici sanayi işi yapar yatırım yapar, banka mı o?
    döviz borçlu firmaların daha bi karlı çıkacağını düşünüyorum bu süreçten bu cümlene bende katılıyorum dostum...zaten patron geçen aylarda aslında döviz kuru üzerinden çok da uygun bir faiz oranı ile borçlanıp bu yeni fabrika yatırımını yapmıştık demişti...ama şanslarına fed faiz artırmaya başladı ve ülkemizde de %40 civarı devülasyon oldu...bu aradaki fark da ne yazık ki firmaya kazık olarak girdi..

bundan sonraki süreçte döviz kuru düşecek veya yatayda kalacak ise bağfas finansal yönden çok rahatlayacaktır...zaten geçen aylarda bu hissede en kötünün yaşandığını söylemiştik....

bu aralar bağfası yakından takip etmeye devam ediyorum...benim elimde yok ama yine de geçmişte aldığımız vede yorumlar yaparak emekler verdiğimiz bir hissedir...en çok değer verdiğim 5-7 hisseden biridir bağfas...

bu arada kitapçı kardeş topiğe hoş gelmişsin...biraz seni yalnız bırakmışlar ama sorun değil bence...kendi kendine konuşarak da iyi idare ediyorsun topiği...

bu arada kitapçı kardeş son derece samimi ve iyi niyetli bir arkadaştır..zaman zaman şansızlığı tutuyor ama genelde de çıkış potansiyeli olan hisselerin içinde yer alıyor...

ben kitapçı arkadaşa da sizlere de başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    döviz borçlu firmaların daha bi karlı çıkacağını düşünüyorum bu süreçten bu cümlene bende katılıyorum dostum...zaten patron geçen aylarda aslında döviz kuru üzerinden çok da uygun bir faiz oranı ile borçlanıp bu yeni fabrika yatırımını yapmıştık demişti...ama şanslarına fed faiz artırmaya başladı ve ülkemizde de %40 civarı devülasyon oldu...bu aradaki fark da ne yazık ki firmaya kazık olarak girdi..

bundan sonraki süreçte döviz kuru düşecek veya yatayda kalacak ise bağfas finansal yönden çok rahatlayacaktır...zaten geçen aylarda bu hissede en kötünün yaşandığını söylemiştik....

bu aralar bağfası yakından takip etmeye devam ediyorum...benim elimde yok ama yine de geçmişte aldığımız vede yorumlar yaparak emekler verdiğimiz bir hissedir...en çok değer verdiğim 5-7 hisseden biridir bağfas...

bu arada kitapçı kardeş topiğe hoş gelmişsin...biraz seni yalnız bırakmışlar ama sorun değil bence...kendi kendine konuşarak da iyi idare ediyorsun topiği...

bu arada kitapçı kardeş son derece samimi ve iyi niyetli bir arkadaştır..zaman zaman şansızlığı tutuyor ama genelde de çıkış potansiyeli olan hisselerin içinde yer alıyor...

ben kitapçı arkadaşa da sizlere de başarılar diliyorum...
    eyvallah dostum hazır gelmişken bir teknik baksan ne güzel olur bilmukabele

Sayfa 243/554 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •