Sayfa 256/554 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Üstad demeyin abi, bu sıfatı soğuk buluyorum. Daha samimi olmak lazım her daim. Dostlar arasında mesafe olmamalı. Bu tüm tanıdıklarım için geçerli tabiiki...Her zaman tüm dostlarımın yanındayım.
    e özelden yazışmakta problem yok bunu ikimizde biliyoruz, sesini duymak istiyorum ne var bunda?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    e özelden yazışmakta problem yok bunu ikimizde biliyoruz, sesini duymak istiyorum ne var bunda?
    Abi hiç mahsuru yok tabi. Yalnız bir kişiye numaramı verdim. Pandacı ya, Eksik olmasın günün yarısını arıyor. Her saat başı, saati kurmuş mübarek, hiç yapamasa, çaldırıyor, kapatıyor telofonu, bakmışım akşam etmişiz. İşler duruyor, birikiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Abi hiç mahsuru yok tabi. Yalnız bir kişiye numaramı verdim. Pandacı ya, Eksik olmasın günün yarısını arıyor. Her saat başı saati kurmuş mübarek, hiç yapamasa, çaldırıyor, kapatıyor telofonu, bakmışım akşam etmişiz. İşler duruyor, birikiyor...
    yok ben öyle sık aramazdım, bak kalAv mesajlar atıyor telefona gereksiz dönüp rahatsız etmiyorum yani, o da okuyup yanlış anlamasın forumu okuyor biliyorum, bugün bağfaşın tekniğini sordum ilk defa mesajla, daha dönmedi, pandacı alınıp gücenmesinde ekranda yazdığım kadar geveze değilim, çok az konuşan bir karakterim. çevremde herkes konuşmamamdan şikayet eder.

4. firmayla konuşacağımı söylemiştim , az önce kapattım telefonu, seans başlamadan önce gönderim olsun dedim, hızlıca yazıyorum, kayda değer bilgi alamadım.

5. anladığım şudur ki biz sanayiicilerle aynı dili konuşmuyoruz, kapasite tam kapasite nedir ayrışıyoruz, geçen hektaşta konuşmuştuk bu kapasite konusunu uzatmayacağım, hisseyi taşımaya kararlıyım.

6. abi benim annadığım gibin annat şu konuştuğun şeyi
    Ne anlatayım kardeşim sana, sana anlattığım şeylerden anlayamadığın şey oluyor mu?
    yok abe valla pek güzel annıyom her bi şeyi
    Hah tamam işte yatırımcı ilişkilerine 10 dakikada sorumu anlatamadım boş ver.

7. cıty takas 997k olmuş

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    cıty takas 997k olmuş
    önce ne kadardı dostum ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 256/554 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •