Sayfa 303/555 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. yukardaki linkte şirketin verdiği bir cevapta gübre satışının en yoğun olduğu ayların çoğumuzun da bildiği üzre temmuz,ağustos ve eylül ayları olduğu belirtilmiş.bu bilançonun üzerine şimdi gözler 9 aylık bilançoda.kasım ayı başlarında gelecek diye biliyorum.global bir kriz vs olmazsa kendi adıma bagfs dan çok ümitliyim.herkese hayırlı geceler diliyorum.hayırlı ve bol kazançlı bir hafta olsun inşallah.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. cefaks hocam bir genel takas rica etsem
    Akıllı insanlar herkesten ve herşeyden öğrenirler
    CAHİLLER İSE HERŞEYİ BİLİRLER...... SOKRATES

3. Nasil istir anlamadim. Borsa duser bu yukselir borsa yukselir bagfas duser. Ne varsa bu 10.70'de.
    Bizim begenmedigimiz spor hisseleri bile cosuyor her sene.

4. yılların düşüş trendini kırmak öyle kolay olmuyor işte.son 1 ayda piyasadan pozitif ayrışıp iyi de kazandırdı.bugün biraz dinlendi.buralarda birkaç gün daha işlem görmesi ilerisi için sağlıklı olacaktır.potansiyeli olan, bilançosu bu kadar düzelmiş kağıtta kısa vadeli düzeltmeler olması gereken hareketler.bu küçük çaplı düzeltmeler olmazsa korkmak gerek.sabırlı olmak gerek.panik olmadan iyi bir tahtada beklemesini bilmeliyiz.yoksa en çok getiri sağlayan hisselerde dahi kazanmak imkansız olur.böylesine imkansız olan birşeyi başarmak da başarı olarak görülmese gerek.aldık bekliyoruz vesselam.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Bagfas'in sahip oldugu gayrimenkuller hakkında ( kaç tane, hangi nitelikte, büyüklük bilgisi, maliyet bedeli, güncel piyasa degeri, ekspertiz raporu olup olmadigi) vb.) bilgisi olup paylaşabilecek olan var mıdır?

Herkese saygılar,,,

6. Fabrikanin iskelesinde gemi vardi bugun. Limanin disinda sadece 4 gemi gordum. Bazen 14-15 gemi goruyorum.
    Bu arada bandirma'da bir takim dedikodular var bahsedemeyecegim burada.

7.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    sektörler farklı olsada bagfs bana egeen'in yaklaşık 10 sene önce 6 tl den yola çıkışını hatırlatıyor.bir daha asla o fiyatları görmemişti.son bilanço verilerine göre bagfs kendini iyiden iyiye toparlamış görünüyor.ben çok umutluyum.ama son söz patron ve piyasanın tabi ki.
     Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Fabrikanin iskelesinde gemi vardi bugun. Limanin disinda sadece 4 gemi gordum. Bazen 14-15 gemi goruyorum.
    Bu arada bandirma'da bir takim dedikodular var bahsedemeyecegim burada.
    İyi mi kötü mü bu dedikodular onu söyleyin bari.

8.  Alıntı Originally Posted by Doksandokuz Yazıyı Oku
    İyi mi kötü mü bu dedikodular onu söyleyin bari.
    Iyi. Tadindan yenmeyecek kadar guzel hemde. Ama yatirim tavsiyesi olmasin. Sonucta dedikodu. Ustelik firat'in dogusuna operasyon olursa nasil etkilenir dusunmek lazim.

Sayfa 303/555 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •