Sayfa 308/554 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 4431 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Ölü toprağını atması lazım çok nazlandı.

2.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Bugun bu haber ortadaydi ve hisse yurumedi oyle mi?????
    Haziran ayın düşen bu haber, hissenin agresif hareketleri, emeklilik fonları ile yabancının hisseye yeniden girmesi ikinci fabrikanın tam kapasite üretime geçtiğini müjdeliyor bana. Kap'a düşecek güzel haberlerle 12 13 arası helallesirim ben uzun vadede daha iyi olacağını düşünüyorum ama benim acimdan riske girmeye değmez

3.  Alıntı Originally Posted by nazo66 Yazıyı Oku
    Haziran ayın düşen bu haber, hissenin agresif hareketleri, emeklilik fonları ile yabancının hisseye yeniden girmesi ikinci fabrikanın tam kapasite üretime geçtiğini müjdeliyor bana. Kap'a düşecek güzel haberlerle 12 13 arası helallesirim ben uzun vadede daha iyi olacağını düşünüyorum ama benim acimdan riske girmeye değmez
    Riskten kastiniz suriye operasyonu mu? Kisisel maddi durum vs. Sormak kimsenin haddine degil. Yanlis anlasilmasin.
    Suriye'deki restlesmeden dogabilecek olasi sert dususler mi borsada? belki ambargo karari?sadece merak. Gubre satisi ve paranin tahsili ambargo kapsamina girmez. Tipki saglik malzemelerinde oldugu gibi. Yabanci kacmiyorsa korkmaya gerek yok. Ben biraz tedirginim bu konuda. Belki ayni endiseleri paylasiyoruzdur.

4.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Riskten kastiniz suriye operasyonu mu? Kisisel maddi durum vs. Sormak kimsenin haddine degil. Yanlis anlasilmasin.
    Suriye'deki restlesmeden dogabilecek olasi sert dususler mi borsada? belki ambargo karari?sadece merak. Gubre satisi ve paranin tahsili ambargo kapsamina girmez. Tipki saglik malzemelerinde oldugu gibi. Yabanci kacmiyorsa korkmaya gerek yok. Ben biraz tedirginim bu konuda. Belki ayni endiseleri paylasiyoruzdur.
    Tamamen kişisel üstadım kar cebe yakışır diyip PETKM toplamak istiyorum. Yüksek lisans yaparken dersimize takasbanktada çalışmış bir profesör giriyordu onun bir makalesi var bulabilirsem atarım terör saldırıları vs borsayı etkilemediğine dair Suriye meselesi borsayı etkilemez mevcut konjektorde Türkiye'ye kimse ambargo uygulayamaz. Aslında bagfstada uzun vade beklenebilir (365 gün)

5. BAGFAŞ için 2020 yılı Mayıs ayının ilk haftası yeter.
    Dün yani 24 Eylul 2019 Salı 10.00 kapattı.
    Takibe devam

6. Dün hissemin % 7 gibi küçük bir kısmını sattım bugün 9.99'dan alış girdim tahta yapıcıyı test edelim, küçük yatırımcının psikolojisine oynamaya başladılar. 2. çeyrekte kar açıklayan şirket 3. çeyrekte zarar açıklayamaz olağan üstü bir durum olmazsa (tahkim/mahkeme). Geçen yıl 3. çeyrek 26.10.2018'de gelmiş. O zamana kadar açılış ve kapanışları takip ederek veya hedeflediğiniz fiyata satış emri girerek ekrandan uzak durmakta fayda var.

7.  Alıntı Originally Posted by nazo66 Yazıyı Oku
    Dün hissemin % 7 gibi küçük bir kısmını sattım bugün 9.99'dan alış girdim tahta yapıcıyı test edelim, küçük yatırımcının psikolojisine oynamaya başladılar. 2. çeyrekte kar açıklayan şirket 3. çeyrekte zarar açıklayamaz olağan üstü bir durum olmazsa (tahkim/mahkeme). Geçen yıl 3. çeyrek 26.10.2018'de gelmiş. O zamana kadar açılış ve kapanışları takip ederek veya hedeflediğiniz fiyata satış emri girerek ekrandan uzak durmakta fayda var.
    Bir kurus bile olsa daha ucuza nasil aliriz mantigi ile oynuyorlar hisseyle. Ben uzun vadeciyim. Kapattim ekrani.

8. Bagfaş bugün yani 26 Eylül 2019 Perşembe günü öğleden önce 10.49 u gördü ve aynı gün akşam 10.05 i gördü ve 10.07 kapattı.

Bugünki hareket biraz garipti. Tam gidiyor derken döndü. Citibank 1.450.000 lottan 1.200.000 lota kadar düştü. Yani bir satış yedi.

Bundan sonraki süreç nolacak bakalım?

NOT: Bu yazdıklarım arşiv amaçlı yazılmıştır. İlerde bilgi olarak birileri bakar diye.

2020 Nisan sonu Mayıs başı Bagfaş beklentim en az 15.00-20.00 arasıdır.
    Bu benim beklentimdir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tamamen muhabbet olsun diye yazılmıştır.

Saygılar...

Sayfa 308/554 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •