Sayfa 328/554 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Çok pirimli çünki

2. boktan gelecek hayra umut bağlayan aklıma sıçıyım
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    garanti 20 lıra hedef verdi burda yıne ky yok devam edın galıbın kagıtlarında carpılmaya
    5-6 ay önce bağfas 2-3 yıl içinde 24 tl leri görür dediğimde millet bana gazcı demişti.. şimdilik de garanti 20 tl hedef vermiş...bakalım bana gazcı diyenler garantiye ne diyecek ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sabah saatlerinde citi ilk bes icindeydi alim tarafinda. Su anda listede yok. Anlasilan satmis sonradan.
    Ayrica bazi kademelerde cok dusuk islem vardi. Dikkat etmek lazim.
    Yatirim tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Sabah saatlerinde citi ilk bes icindeydi alim tarafinda. Su anda listede yok. Anlasilan satmis sonradan.
    Ayrica bazi kademelerde cok dusuk islem vardi. Dikkat etmek lazim.
    Yatirim tavsiyesi degildir
    Düşük işlem hacmini satacak kimsenin kalmamasına bağlıyorum..çünkü dikkat ediyorum kimseye yukarıdan satıp aşağıdan alış fırsatı vermiyor..düzeltmeleri de genelikle belli bir fiyat seviyesinde dinlenme şeklinde oluyor...fiyat yukarı gittikçe ky dökülüyor...

bundan sonra döviz bu şekilde stabil kaldığı sürece her çeyrekte en az 25-30 milyon kar yapacak diye düşünüyorum...satışların aktif olduğu çeyreklerde ise bu miktar çok daha yukarılara gidecektir...zarar etme dönemi bağfasta kapanmış görünüyor ki geçen 5 ay önce bağfasta en kötüsü geride kaldı demiştim..

bu hisse elimde yok ama elimdeki karel hissesi de potansiyel olarak bağfastan yüksek değilse az hiç değil...tekrardan ben hepimize başarılar diliyorum dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu hissede mr&mr dostumuzun fikirleri çok değerli...çünkü şirketi çok çok yakından tanıyıp biliyor..bilgi kaynakları da sağlam..umarım bağfas onu atlatıp gitmemiştir..atlatmış ise üzülürüm..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hissede mr&mr dostumuzun fikirleri çok değerli...çünkü şirketi çok çok yakından tanıyıp biliyor..bilgi kaynakları da sağlam..umarım bağfas onu atlatıp gitmemiştir..atlatmış ise üzülürüm..

Sayın mr&mr bildiğim kadarıyla 9.50 seviyelerinden sattı hisselerini.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 328/554 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •