Sayfa 336/555 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 4438 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Daha önce fiyat aşağıda iken patronlar habire yeni iş ilişkisi diye haber pompalardı,6 aydır kimse hisseye girmesin diye öyle haberlerde yok,Euro’nun yükselmesi ile finansal giderler artmış olacak,yani 4. Çeyrekte 30-35 milyon kar gelirse süper olur ,yıllık kar 120 milyon olmuş olur,ocak 20 ye kadar beklenir ,yoksa Allah belaısını verip deyip satacağım

2. Bi kağıt ancak bu kadar baskılanır.. Neyse , sabrediyorum.. Yıldıramaz..

3. Evet yine yatay ufak hareketlerle günü sonlandırdık bakalım sonumuz neyeye gidecek bilanço iyi gelir bizde çıkarız diye düşünüyorum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Bi kağıt ancak bu kadar baskılanır.. Neyse , sabrediyorum.. Yıldıramaz..

Hareketlenme var diye millet üşüşmüştür sandım .. Gene kimse yok , neyse yolumuz uzun zaten sonra buluşuruz

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Hareketlenme var diye millet üşüşmüştür sandım .. Gene kimse yok , neyse yolumuz uzun zaten sonra buluşuruz
    Burdayız elimizde lotlarımız yola devam 15 üzerinde rahatlayacağız

6. 15 üzeri yolculuk yakındır inşallah. O zaman daha çok ziyaretçi gelir diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Burdayız elimizde lotlarımız yola devam 15 üzerinde rahatlayacağız

BAGFAŞ'ın baba direnci 16.50 gerisi traş, ben bu sefer bu 16.50 direncini kırıp geçeceğine inanıyorum. Şimdi değilse ne zaman demi.

Faizler ne kadar düşerse düşsün bu borsa küçük yatırımcı G E L M E Z Z Z Z Z nokta, mevcut içerdekilerle idare edecekler.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. Bugun kü pozitif kapanış ve işlem hacmi 4 katına çıkması hisseye ilgiyi artırdı ocak gelmeden de hisseyi 17/18 bandına çekebilirler elinde olanlar lotlarından olmasın hareketli bir hafta bizi bekliyor bakalım

Sayfa 336/555 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •