Sayfa 349/555 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Bence sattigin hissenin peşini birak arka na bile bakma😁belkide en dogrusunu yaptın!! Ben kendi adima simdilik risk aliyorum. Yarin ne olur bilemem.şimdi çoğu kişi belki senin gibi düşünüp satarak daha aşağılarda yerine korum dusuncesinde bakalim pala ne dusunuyor bizim dusundugumuz gibi dusunse hem pala olmaz hemde evin yolunu bulanaz😁bagfas bu karlilikla nekadar duserecekler ekranimda kırk hisse var bagfas düşüş oranıyla ilk 3 sırada ayiptir diyorum.

2. Anlık kademeler

3. Gün içi pasta

4. Sabır sonu selamettir bakalım bekşiyoruz satan arkadaslara hayırlı olsun yola devam

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 11.90-12.50 arasında Boşluk vardı, buraya kadar iner mi?

6.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Bence sattigin hissenin peşini birak arka na bile bakma��belkide en dogrusunu yaptın!! Ben kendi adima simdilik risk aliyorum. Yarin ne olur bilemem.şimdi çoğu kişi belki senin gibi düşünüp satarak daha aşağılarda yerine korum dusuncesinde bakalim pala ne dusunuyor bizim dusundugumuz gibi dusunse hem pala olmaz hemde evin yolunu bulanaz��bagfas bu karlilikla nekadar duserecekler ekranimda kırk hisse var bagfas düşüş oranıyla ilk 3 sırada ayiptir diyorum.
    Bağfaş bi tutkuya dönüştü , onsuz olmaz .. Ama söylediklerine katılıyorum,bu karlılıkta bu kadar salmamalıydı .. Bakalım sizlere bol kazanç diliyorum. Ben de alım yeri kollamaya devam edeceğim yine ..

7.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    11.90-12.50 arasında Boşluk vardı, buraya kadar iner mi?
    o seviyeye inmesi için suikast, saldırı vs. bşiler olması lazım. Dilerim olmaz

8. Ama şu da bir gerçek ki , endeks hususnda güzel günler geride kaldı .. Bu gerginlik ,endeks üzerinde kara bulut gibi kalacak .. 107400 de desteğe kadar çekilme bekliyorum ben kısa vadede ..

Sayfa 349/555 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •