Sayfa 359/554 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. 19.35 kapattı bugün. Endeks de rekor kapanış yaptı. 121.400 lerden kapattı. Yarın yani 15 Ocak 2020 Çarşamba günü ve 16 Ocak 2020 Perşembe gunü olumlu gündem var. Çarşamba Abd-Çin Ticaret anlaşması ve Perşembe günü de PPK faiz indirimi bekleniyor. Bütün bunlar 1-2 haftadır yükselişte olan borsanın zirve yapmasına ve sonrasında kar satışı yemesine vesile olacak. Bagfaş ta bundan nasibini alacaktır. İzleyip görecez. Bagfaş bu hafta bugünlerin ZİRVE hareketini yapıp geri dönecektir. 19.70 leri görmesi muhtemeldir. Sonrasında düzeltme hareketi nerede son bulur onu izleyip görecez. 2020 Mayıs a kadar Bagfaş ZİRVE sini görecektir. Zirvesi 20-30-40-50-60 lara kadar yolu var. Bakalım ne olacak?

Bagfaş elinde olan küçük yatırımcı sayısı çok az durumda. Çoğu kişi sattı ve malı kaptırdı. Ben ise malın çoğunu kaptırdım. Elimde olan az miktardaki bagfaş hissesi ile idare ediyoruz bakalım. Hayırlısı olsun.

Herkese bol kazançlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    19.35 kapattı bugün. Endeks de rekor kapanış yaptı. 121.400 lerden kapattı. Yarın yani 15 Ocak 2020 Çarşamba günü ve 16 Ocak 2020 Perşembe gunü olumlu gündem var. Çarşamba Abd-Çin Ticaret anlaşması ve Perşembe günü de PPK faiz indirimi bekleniyor. Bütün bunlar 1-2 haftadır yükselişte olan borsanın zirve yapmasına ve sonrasında kar satışı yemesine vesile olacak. Bagfaş ta bundan nasibini alacaktır. İzleyip görecez. Bagfaş bu hafta bugünlerin ZİRVE hareketini yapıp geri dönecektir. 19.70 leri görmesi muhtemeldir. Sonrasında düzeltme hareketi nerede son bulur onu izleyip görecez. 2020 Mayıs a kadar Bagfaş ZİRVE sini görecektir. Zirvesi 20-30-40-50-60 lara kadar yolu var. Bakalım ne olacak?

Bagfaş elinde olan küçük yatırımcı sayısı çok az durumda. Çoğu kişi sattı ve malı kaptırdı. Ben ise malın çoğunu kaptırdım. Elimde olan az miktardaki bagfaş hissesi ile idare ediyoruz bakalım. Hayırlısı olsun.

Herkese bol kazançlar...
    Sabırlı borsacı bile malının çoğunu kaptırdı ise vay güccükyatırımcının haline.

Tahmini olarak herkes elindeki malı kaptırdı ise malı alan tahta yapıcı satanı tekrardan alıma getirene kadar yukarıya sürer mi ?

Yada tahta yapıcı melek gibi birisidir yazık k.yatırımcı malını kaptırmış biraz aşağıya indiriyimde hepsi MAL lansınmı der ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bende bu senet yok ama mesai arkadaşımda haziran ortasından bu yana var ve duruyor ...

4. Bağfaşçılar yolculuk nereye

5. Gözünü yukarı dikmişti zaten.77 milyon dolarlık haber de tuzu biberi oldu. Sıfırdan yapılan bir fabrika, İhracat ve iç satışlarda büyük sıçrama.Daha ne olsun.Dandik hiç bir fabrikası ya da mal varlığı olmayan hisselerin 20 liralarda gezdiği yerlerde Bağfaş çok çok yukarılarda olmalı.Ytd.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

6.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    19.35 kapattı bugün. Endeks de rekor kapanış yaptı. 121.400 lerden kapattı. Yarın yani 15 Ocak 2020 Çarşamba günü ve 16 Ocak 2020 Perşembe gunü olumlu gündem var. Çarşamba Abd-Çin Ticaret anlaşması ve Perşembe günü de PPK faiz indirimi bekleniyor. Bütün bunlar 1-2 haftadır yükselişte olan borsanın zirve yapmasına ve sonrasında kar satışı yemesine vesile olacak. Bagfaş ta bundan nasibini alacaktır. İzleyip görecez. Bagfaş bu hafta bugünlerin ZİRVE hareketini yapıp geri dönecektir. 19.70 leri görmesi muhtemeldir. Sonrasında düzeltme hareketi nerede son bulur onu izleyip görecez. 2020 Mayıs a kadar Bagfaş ZİRVE sini görecektir. Zirvesi 20-30-40-50-60 lara kadar yolu var. Bakalım ne olacak?

Herkese bol kazançlar...
    Ustad daha once bist 130.××× leri gorecek diye yazmistin. Bazilarina ilham oldun. Ama erken satmissin. $77milyon cok iyi. Guzel is almislar. Eggub bile 50 ustunu gordu. Bilanco ile beraber bakalim nereye gidecek.

7. Bu reklamlar malı ky ye verme işi olmasın?!!!

Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Gözünü yukarı dikmişti zaten.77 milyon dolarlık haber de tuzu biberi oldu. Sıfırdan yapılan bir fabrika, İhracat ve iç satışlarda büyük sıçrama.Daha ne olsun.Dandik hiç bir fabrikası ya da mal varlığı olmayan hisselerin 20 liralarda gezdiği yerlerde Bağfaş çok çok yukarılarda olmalı.Ytd.

8. 3 yıldır taşıdığım Bagfaşla şimdilik vedalaştım.Kar cebe yakışır diye düşünüyorum.Kalanlara bol kazançlar ve tekrar görüşmek dileğiyle

Sayfa 359/554 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •