Sayfa 362/554 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Eğer bilanço iyi gelirse elindeki malı devredebilmeleri için güzel fırsat olur mu?

2. Daha once yazmistim. Tekrar edeyim. Yeni fabrika ile ilgili problem mahkemeye tasinmadan once hisse 12'li rakamlardaydi. $ bazinda yaklasik $3. Bugunku degeri yaklasik 18 tl eder. Yani hisse daha yeni eski degerine geldi. Bundan sonrasi daha iyi olur. Borcun 3 senelik kismi bitti. Daha gecen hafta 77 milyon $lik is aldigini acikladi. Daha once alinan ihalelerin teslimatlari devam ediyor. Iki sene sonra borclar da azaldiginda gorursunuz hisse kac liraya cikacak. Ille de satarim diyorsaniz ben hafta ici alim firsatlarini bekliyor olacagim satin gitsin biz aliriz.
    Yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Daha once yazmistim. Tekrar edeyim. Yeni fabrika ile ilgili problem mahkemeye tasinmadan once hisse 12'li rakamlardaydi. $ bazinda yaklasik $3. Bugunku degeri yaklasik 18 tl eder. Yani hisse daha yeni eski degerine geldi. Bundan sonrasi daha iyi olur. Borcun 3 senelik kismi bitti. Daha gecen hafta 77 milyon $lik is aldigini acikladi. Daha once alinan ihalelerin teslimatlari devam ediyor. Iki sene sonra borclar da azaldiginda gorursunuz hisse kac liraya cikacak. Ille de satarim diyorsaniz ben hafta ici alim firsatlarini bekliyor olacagim satin gitsin biz aliriz.
    Yatirim tavsiyesi degildir.
    Bende veren olursa alacağım koskoça fabrika bisttib en dandik kağıtları kaç kat gitti kimse görmüyor

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Satis kademelerini buraya koyamadim, ama gormek istedigimiz tablo boyle olmali. Satis kademeleri atlamali ve miktarlar cok az. Bunlarin bir kismi da tahtada oynayanindir. Isfin'de operasyon bitince bagfas'i asagida yakalarsam alirim. Hissesine sahip cikanlari kutluyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Satis kademelerini buraya koyamadim, ama gormek istedigimiz tablo boyle olmali. Satis kademeleri atlamali ve miktarlar cok az. Bunlarin bir kismi da tahtada oynayanindir. Isfin'de operasyon bitince bagfas'i asagida yakalarsam alirim. Hissesine sahip cikanlari kutluyorum.
    Kimler satış tarafında iş banksından baktığımda citi yi görüyorum önde matriks de kim önde gözüküyor alıcı satıcı bilgisi yazarmısınız

6.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Kimler satış tarafında iş banksından baktığımda citi yi görüyorum önde matriks de kim önde gözüküyor alıcı satıcı bilgisi yazarmısınız

Citi -104K
    Deutsche -62K
    Is yat +130K
    Gecen gun yabanci topluyor dedim ya ondan simdi satisa gecmisler bana inat

7.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Citi -104K
    Deutsche -62K
    Is yat +130K
    Gecen gun yabanci topluyor dedim ya ondan simdi satisa gecmisler bana inat
    Bende öyle düşünüyorum bu hoşuma gitmedi açıkcasu yeni alım yapmıyorum ondan dolayı

8.  Alıntı Originally Posted by garrett mobil Yazıyı Oku
    Bende öyle düşünüyorum bu hoşuma gitmedi açıkcasu yeni alım yapmıyorum ondan dolayı

Her 20-30 geri cekilmeye alis girmemeliyiz. Mermileri hemen bitirmeye gerek yok. Sozum ona dusuyor hisse. Kucuk satislar var. Ben alip 3-4 sene ustune yaticam. 4 sene sonra bugun pahali diyenleri 60 tl'den alim icin sirada beklerken gorecegiz bence. Yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 362/554 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •