Sayfa 38/554 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 297 - 304 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Link yok şirkete mail attım.İsterseniz sizler de mail atabilirsiniz

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Guzel haber oyleyse

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by bluelegend Yazıyı Oku
    Sipariş ve hammadde sevkiyatlari nedeniyle iskeleleri yoğun olduğu için sevkiyatlar tamamlanamamış

bende mesaj attım şirkete bana verilen cevapta ise hava koşulları nedeniyle yetiştiremediklerini söylediler. (kış koşulları) ..eğer o söylendiği kadar liman yoğun ise hisse hareketini yapar veya hareket yapmaya meyilli olurdu. görünen o ki borsa 100 bin olmuş olsa bile 11 TL yi anca görecek..gidecek hisse kendini belli eder. ıkına tıkına % 5 zor gitmiş heleki birde 2010 yılı fiyatlarında iken birde bu kadar büyük yatırım yapmışken işin özü Allah cümlemize sabır versin..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Kac gundur sacma sapan yok bunun yerine bu gecmis bunun yerine su gecmis arkadas yatirimdan bahsetsene beceremedigin isin haberini bilerek mi haber veriyorsun hic mi olumlu haberin olmaz senin bankacilik hisseleri uctu gitti bizimki borsayla cikmayacak anlayin artik bir kac guzel haber yayinla hisse atsin 12 nin uzerine hacim yok bisiy yok sabir sabir sabir

5.  Alıntı Originally Posted by girithglam Yazıyı Oku
    Kac gundur sacma sapan yok bunun yerine bu gecmis bunun yerine su gecmis arkadas yatirimdan bahsetsene beceremedigin isin haberini bilerek mi haber veriyorsun hic mi olumlu haberin olmaz senin bankacilik hisseleri uctu gitti bizimki borsayla cikmayacak anlayin artik bir kac guzel haber yayinla hisse atsin 12 nin uzerine hacim yok bisiy yok sabir sabir sabir

Olumlu gelecek bir haber ve bilanço ile iyi yerlere gelebilir. Ancak umut fakirin ekmeği...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    bende mesaj attım şirkete bana verilen cevapta ise hava koşulları nedeniyle yetiştiremediklerini söylediler. (kış koşulları) ..eğer o söylendiği kadar liman yoğun ise hisse hareketini yapar veya hareket yapmaya meyilli olurdu. görünen o ki borsa 100 bin olmuş olsa bile 11 TL yi anca görecek..gidecek hisse kendini belli eder. ıkına tıkına % 5 zor gitmiş heleki birde 2010 yılı fiyatlarında iken birde bu kadar büyük yatırım yapmışken işin özü Allah cümlemize sabır versin..
    TİM verilerine göre Balıkesir'den kimyevi maddeler ve mamulleri alt grubunda yapılan ihracat geçen sene aynı döneme göre dolar bazında %4.68 artmış.Yurt dışı satışlarda süpriz olacağını sanmam.

7. 65 kırdı bakalım ne olacak

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by kozdere Yazıyı Oku
    65 kırdı bakalım ne olacak

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sabır sabır ya sabır.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 38/554 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •