Sayfa 406/554 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    düşer veya yükselir deme şansım yok , teknik analiz hisse senedinin fiyat hareketleri karşısında ne yapmanız gerektiğinizi anlatmaya çalışır. Grafiklerde herşey net aslında

hayırlı ramazanlar , bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    Güzel yorum yazmışsınız.
    Yükselişin devamı gelecek mi?
    Yoksa simdilik bitti mi?
    Bunu tam anlayamadım.

Benim içimdeki ses yükselmesini istiyor.
    Ama bana görünen burdan satış geleceği yönünde. İşlem adedi ve hacmi çok yüksek. 4 milyon adedi geçti işlem adedi. Daha önce görmediğim bir işlem yaptı cuma günü.

Bütün bunlar beni korkutuyor.

Yorumlarınızin devamını bekliyorum.

Bol kazançlar..
    Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

2. Teşekkürler

3. Bu hafta 20 li rakam gelirmi ki acaba

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 16.80 den kapattı 27 Nisan 2020 Pazartesi günü BAGFAŞ. Endeks 101.000 lerde, dolar ise 6.98 lerde.

Artık sonlara yaklaşmış durumdayız. Ocak 2020 de görmüş olduğu 20.00-21.00 li seviyeleri göreceğimizi pek sanmıyorum. Bu benim fikrim. Tabiki de ytd.

Dikkatli olma zamanı diye düşünüyorum.
    Hem de çok dikkatli olun. Sonlara çok yakınız..!!!

Herkese bol kazançlar dilerim.

NOT: Yazdıklarım kendi fikrimdir. Yanlış anlaşılmasın. Kendi risk algınıza göre işlem yapınız.

5. An itibarıyla limanda 2 gemi var.

6. 16.36 kapattı 28 Nisan 2020 Salı günü. Endeks 100.700 lerde ve Dolar 6.98 ve altın gr. 384.00 TL lerden kapattı.

Bagfaş buralarda tutunabilecek mi bakalım. 30 Nisan 2020 Perşembe günü piyasalarin nasıl kapanacağı önemli. Heyecanla bekliyoruz.

Bu sene coronavirüs etkisiyle piyasalar çok sallandı. Sonrasında birazını geri toparladı. Ama bu yükseliş daha fazla gider mi? Çok da olumlu beklentim yok.

Genel olarak durum bu.

Bol kazançlar herkese..

7.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı Borsacı Yazıyı Oku
    16.36 kapattı 28 Nisan 2020 Salı günü. Endeks 100.700 lerde ve Dolar 6.98 ve altın gr. 384.00 TL lerden kapattı.

Bagfaş buralarda tutunabilecek mi bakalım. 30 Nisan 2020 Perşembe günü piyasalarin nasıl kapanacağı önemli. Heyecanla bekliyoruz.

Bu sene coronavirüs etkisiyle piyasalar çok sallandı. Sonrasında birazını geri toparladı. Ama bu yükseliş daha fazla gider mi? Çok da olumlu beklentim yok.

Genel olarak durum bu.

Bol kazançlar herkese..
    Bugun ve yarin da geri cekilme yaparsa beklentin neredeyse gerceklesmis olacak.
    Borsalarin verdigi bu tepkiyi boyle bir ortamda beklemiyordum. Benim gibi dusunup erken satan da cok oldu. Insanlarin ise donemedigi bir ortamda cogu sirket insanlarin harcama kapasitesi olmadigindan batma noktasina gelecek. Bakalim dunyadan nasil haberler gelecek.

8.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Bugun ve yarin da geri cekilme yaparsa beklentin neredeyse gerceklesmis olacak.
    Borsalarin verdigi bu tepkiyi boyle bir ortamda beklemiyordum. Benim gibi dusunup erken satan da cok oldu. Insanlarin ise donemedigi bir ortamda cogu sirket insanlarin harcama kapasitesi olmadigindan batma noktasina gelecek. Bakalim dunyadan nasil haberler gelecek.
    Evet. Bugün itibariyle 16.40 civarındayız. Bu saatten sonra nolur bilemiyorum. Kendi adıma konuşuyorum, buralardan satılır. Ben satmaya başladım. Yüksrlirse arkasından bakarım. Düşerse de alırım.

Bagfaş ın bugün işlem gördüğü fiyatlar 2016 yılı Nisan ayında en yüksek işlem gördüğü fiyatlar. Bu sene yani 2020 yılı ocak ayında gormüş olduğu 21.00 li seviyeleri tekrardan görür müyüz bilemiyorum.

Benim bir sonraki zirve beklentim 2024 yılı. Bazilarına komik gelse de ben ona inanıyorum.

Ytd. Bol kazançlar

Sayfa 406/554 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •