Sayfa 454/554 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Mart ayinda hisse 10 tl iken "ben bu hisseyi 7 tl'ye alicam" demis miydin?
    11 tl den almıştım, daha önce 6 civari 5 liralara düştüğünde.

2.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Pandemi düşüşünden sonra ,18 mart 2020 de bagfaş yükseliş trendine girmişti. O zaman 11 tl civarından yerine koymuştum.

https://hizliresim.com/n8Suno

3.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Pandemi düşüşünden sonra ,18 mart 2020 de bagfaş yükseliş trendine girmişti. O zaman 11 tl civarından yerine koymuştum.

O zamanlar cok oynakti ve panikleyip satanlar vardi. Iyi fiyattan almissin. Ben senden once 9.50 civarindan da almistim. Tekrar o noktaya dokunacagini dusunmustum satanlari gorunce. Artik bir sonraki sefere alirim bagfas'i.

4.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku

Pandemi doneminde 5-6 seviyesine hic inmedi. Kendinle celismissin yukaridaki aciklamalarinda farkinda misin? Ilk paylasimda daha onceki dususte aldigini soyluyorsun.
    12 mil olayi savas sebebi aciklamaso geldi. Biz onumuze bakalim.

5.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Pandemi doneminde 5-6 seviyesine hic inmedi. Kendinle celismissin yukaridaki aciklamalarinda farkinda misin? Ilk paylasimda daha onceki dususte aldigini soyluyorsun.
    12 mil olayi savas sebebi aciklamaso geldi. Biz onumuze bakalim.
    5-6 lira pandemi dönemi değil.2018- ve 2019 yıllarında 5-6 tl den topladığım zamanlar.Yazdığımı iyi okumamışsın. Pandemi döneminde dip yaptığı zamanlar 11 tlden yerine koydum. Sen o zaman mal çakıyorlar dedin.Daha önceleri 5-6 tl zamanlarını da herkes grafiği açıp baktığında görebilir.

6. Sen gördün mü kendinle çeliştiğini. Resimdeki linki tıklayan çelişkiyi görür.

7.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    5-6 lira pandemi dönemi değil.2018- ve 2019 yıllarında 5-6 tl den topladığım zamanlar.Yazdığımı iyi okumamışsın. Pandemi döneminde dip yaptığı zamanlar 11 tlden yerine koydum. Sen o zaman mal çakıyorlar dedin.Daha önceleri 5-6 tl zamanlarını da herkes grafiği açıp baktığında görebilir.
    "11tl'den almistim..." diyorsun mesajinda. Ben "mal cakiyorlar gibi" dedim dikkatini cekerim. Ustelik buraya yazdigimin aksini yapip mal almadim aksine biraz sattim. Tekrar 9.50'yi test ederse diye. Burada bir celiski yok.

8. Bagfaşı almak kolaydır ama üzerinde oturmak cesaret ister.Türkiyenin geleceğine, bagfaşın geleceğine, yatırım yapanlara selam olsun.

Sayfa 454/554 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •